Świat jest zachwycony Polską! „Bezpieczna, piękna, naturalna”. OPINIE Z CAŁEGO ŚWIATA

Polska odzyskuje należny jej szacunek. Lata fałszowania historii, wizerunku naszego kraju i marginalizowania roli Polski przez największe, sterowane przez elity media, nic nie dały, bo prawda broni się sama. Oto dowody.

Coraz więcej obcokrajowców wybiera Polskę! Teraz okazuje się, że ci, którzy już nasz kraj odwiedzili, są dosłownie zachwyceni i pozytywnie zaskoczeni.

Amerykański podróżnik, dziennikarz i vloger Mark Wolters zawitał do Polski.Nagrał krótki filmik pt. 10 rzeczy, które zszokują cię w Polsce. Poniżej zamieścimy rzeczone 10 punktów, przetłumaczone na język polski. Najpierw jednak przyjrzyjmy się opiniom z całego świata, jakie znalazły się pod filmem Woltersa.

„Jako Czech mieszkający kilka kilometrów od polskiej granicy, ubolewam, że zachodni turyści niewiele wiedzą o Polsce. Zawsze świetnie spędzam tam czas ? Jeśli chcesz zobaczyć Europę z innego kąta, gdzie jest taniej i jeszcze bezpiecznie, powinieneś definitywnie odwiedzić Polskę” – napisał jeden z komentujących poniższy film.

„Zapomniałeś o jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy: Polska jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym krajem w Europie. Nie było tam nawet jednego ataku terrorystycznego od końca II wojny światowej i stopa przestępczości jest tam też bardzo niska :)” – zaznacza kolejna osoba.

„Polska jest niesamowita! Byłem tam dwa lata temu, to było dla mnie piękne zaskoczenie. I Kraków rządzi!” – taką opinią podzielił się z kolei niejaki Vitor Afterglow Ferreira.

Z przymrużeniem oka wypowiedziała się sympatyczna pani o nazwisku Anilu Gomez. Nawiązując prawdopodobnie do fragmentu wideo, w którym Wolters pokazał, do jak wielu dań Polacy dodają ziemniaki, napisała: „Mogłabym jeść ziemniaki każdego dnia. Polsko, nadchodzę”. 

Opinie podobne do powyższych można by przytaczać bez końca. Wśród ponad 1,5 tys. komentarzy (w zaledwie 3 dni) Polskę wychwalają Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, Niemcy, Hiszpanie, a nawet turyści spoza Europy. Wielu deklaruje, że powróci, by zobaczyć inne miasta, lub te same, które im się spodobały. Inni ubolewają, że w Polsce nie byli, ale zarzekają się, że na sto procent nasz kraj odwiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >