„Blondynka z reklamy Play” traci sympatię milionów! Namawiała Polaków do buntu [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, od kilku lat znana w internecie jako blondynka z reklamy sieci komórkowej Play, nie jest już tak lubiana, jak choćby jeszcze miesiąc temu. Artystka zabrała głos – jak wielu jej kolegów po fachu – na tematy polityczne.

Kurdej-Szatan, gdy pojawiła się po raz pierwszy w domach milionów Polaków reklamując sieć Play, natychmiast wzbudziła sporą sympatię. Polacy pisali w internecie, że cenią ją za grę aktorską i pozytywną energię, jaką zaraża.

Mało kto spodziewał się jednak, że taka osoba jak Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na wojnę z blisko czterdziestoma procentami polskich wyborców. Każdy spec od wizerunku powiedziałby, że takie posunięcie to dla osoby publicznej strzał w kolano – aktorka nie omieszkała jednak skrytykować rządu.

W jednym z ostatnich materiałów wideo dla inicjatywy „Wolne Sądy” Kurdej-Szatan wypowiedziała przygotowaną przez kogoś wcześniej regułkę, w stu procentach krytykującą rządowe reformy w wymiarze sprawiedliwości. Polakom bardzo się to nie spodobało.

Jeden komentarz do “„Blondynka z reklamy Play” traci sympatię milionów! Namawiała Polaków do buntu [WIDEO]

  • 8 września 2017 at 08:53
    Permalink

    Ogolić kurwę w pizdu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >