Ostry konflikt z Ukrainą! Kijów ZEMŚCIŁ SIĘ za słowa Jarosława Kaczyńskiego!

Niedawno informowaliśmy państwa o kłótni do jakiej doszło pomiędzy prezesem Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławem Kaczyńskim a Petro Poroszenką. Od tamtej pory sytuacja jest niezwykle napięta. Teraz piłeczkę odbija Ukraina.

Konflikt rozbija się o politykę historyczną. Rząd Prawa i Sprawiedliwości stanowczo zaznaczył, że ta prowadzona przez Ukrainę mocno uderza w nasz kraj.

Przypomnijmy:

Podczas rozmowy z Poroszenką, Jarosław Kaczyński wypowiedział mocne słowa w kierunku Ukrainy zarzucając jej “chamski brak wdzięczności” w odniesieniu do działań śp. Lecha Kaczyńskiego, który walczył i wspomagał budowanie demokracji na Ukrainie.

Wygląda na to, że dobre relacje polsko-ukraińskie to przeszłość.

Poszło oczywiście o honorowanie zbrodniczej UPA. Właśnie w odniesieniu do historii tej organizacji władze w ostatnim czasie wydały decyzję zakazującą… CZYTAJ WIĘCEJ!…

Jeden komentarz do “Ostry konflikt z Ukrainą! Kijów ZEMŚCIŁ SIĘ za słowa Jarosława Kaczyńskiego!

  • 26 sierpnia 2017 at 15:24
    Permalink

    I taka jest prawda! Często bywam na Ukrainie i wciąż ( pomimo wsparcia przy pomarańczowej rewolucji, majdanie) dostrzegam jakąś awersję ze strony ukraińców. Pomimo, że to ich bandyckie szeregi mordowały bestwialsko naszych, to oni mają w dalszym ciągu jakiś problem do Nas… Mi przyjaźń z Ukrainą nie jest potrzebna, i jak tacy kozacy są, niech radzą sobie sami z Ruskimi, daje im pare lat.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >