“Kolejny” koniec świata już we wrześniu. “Tajemnicza planeta” ma uderzyć w Ziemię.

Nowe sensacyjne doniesienia na temat końca świata! Zwolennicy teorii apokaliptycznych uważają, że już 23 września nastąpi zagłada ludzkości. Skąd wzięła się ta data? Ma ona związek z całkowitym zaćmieniem słońca, które 21 sierpnia pogrążyło w ciemności całe Stany Zjednoczone – czytamy w brytyjskim dzienniku “The Telegraph”.

Według samozwańczych naukowców całkowite zaćmienie słońca z 21 sierpnia było zwiastunem zbliżającej się zagłady świata. Według teorii Davida Meade – autora książki “Planet X: The 2017 arrival” – już niedługo tajemnicza planeta Nibiru zniszczy Ziemię.

David Meade twierdzi, że do armagedonu miałoby dojść 23 września 2017. Samego siebie określa jako “biblijnego numerologa”, bo jego teorię mają potwierdzać wersety Pisma Świętego. A w jego dość śmiałą hipotezę, wierzy coraz więcej osób na świecie.

Meade w swoich przepowiedniach, odnosi się też do znaczenie liczby 33 – podobno ma być ona czynnikiem spajającym wszystkie wydarzenia związane z apokalipsą. Według numerologa, 33 miesiące trwa odstęp pomiędzy pewnymi zjawiskami solarnymi i tyle razy imię Elohim (jeden z biblijnych przydomków Boga) pojawia się w starotestamentowej Księdze Rodzaju.

Tajemnicza planeta i kolejny „koniec świata”

Twórcy teorii o zagładzie świata przewidywali już dekady temu, że planeta imieniem Nibiru zderzy się z Ziemią i doszczętnie ją zniszczy. Jak do tej pory pojawiło się już kilka teorii, które zwiastowały koniec świata. 5 lat temu zwolennicy przepowiedni Majów, uważali, że rzekomy koniec świata nastąpi 21 grudnia 2012 roku…

4 komentarzy do ““Kolejny” koniec świata już we wrześniu. “Tajemnicza planeta” ma uderzyć w Ziemię.

 • 25 sierpnia 2017 at 18:07
  Permalink

  Ile tych końców świata będzie niech w końcu się określą bo nie wiem czy dom budować czy przepic pieniądze

  Reply
 • 26 sierpnia 2017 at 08:16
  Permalink

  Nikt nie zna daty końca swiata poza Bogiem.Po drugie,Majowie ,końcem swiata nazywali koniec długiego cyklu na ziemi,według ich teorii.Oni mówili o końcu swiata,który znaliśmy przed 21 grudnia 2012.Dopiero po jakimś czasie wyczytałam w objawieniach Pana Jezusa,że pierwsza pieczęć Apokalipsy otworzyła się 22 .12.2012.Czyli dzien po dacie cyklu na ziemi,o ktorej Majowie mówili.Ponadto Majowie,pytani,co będzie po21.12.2012r,powiedzieli,ze nie wiedzą,bo jest kurtyna po tej dacie,czyli zasłona za którą nie mogą zajrzeć.Zobaczcie,jak swiat zmienił się na naszych oczach,w ciągu kilku lat ,po 21.12.2012.Z objawień Pana Jezusa ,wynika ,że jesteśmy już przed otwarciem 3-ciej {z 7-miu}pieczęci Apokalipsy.Nawracajmy do Boga póki jest jeszcze czas.Cokolwiek dzieje się ludzie powinni uwierzyć,że żyjemy w czasach ostatecznych.O tym swiadczy to co dzieje się na swiecie i w kościele katolickim,a co pokrywa się z przepowiedniami Apokalipsy i innymi objawieniami.

  Reply
 • 26 sierpnia 2017 at 15:36
  Permalink

  Nie koniec swiata tylko koniec ludzkosci.tylko pan jezus wie kiedy nas ukarac.

  Reply
 • 1 października 2017 at 14:27
  Permalink

  Boga nie ma a kto wierzy w te bzdury jest dla mnie naiwnym idiotom

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >