Rząd ma problem! 500+ będzie wstrzymane dla wielu Polaków. Tego nie są w stanie przeskoczyć…

Rządowy program 500+ przyniósł kolejne problemy. Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej potwierdziło, będą przerwy w wypłacie środków.

Wypłata środków z Rządowego programu dla rodziny 500+ ma ruszyć od października bieżącego roku. Podania o przyznanie świadczenia można składać, od 1 sierpnia. Jak podają informacje, urzędy są zasypywane, a wszystko przez to, że złożenie wniosku w danym miesiącu, skutkuje wypłatą środków dopiero dwa miesiące później.

Zostało już przyjętych ponad milion wniosków, z czego tylko co dziesiąty jest sprawdzany.

Wolne tempo sprawdzania wniosków i ich składnia do urzędów może skutkować faktem, że przerwa w wypłacie programu 500 + będzie dotyczyła znacznie sporej liczby osób. Ministerstwo zapewniło jednak, że …

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

mpis.gov.pl/wp.pl

3 komentarzy do “Rząd ma problem! 500+ będzie wstrzymane dla wielu Polaków. Tego nie są w stanie przeskoczyć…

 • 23 sierpnia 2017 at 18:06
  Permalink

  Komu tak bardzo zależy na sianiu takiej propagandy?Zazdroszczą,zamiast się cieszyć że w Polsce jest coraz mniej głodnych dzieci.No zawiść ludzka nie zna granic.To niech sobie narobią dzieci to też będą pobierać 500 zł.,a jak już nie mogą,to niech poproszą sąsiada lub listonosza.

  Reply
 • 23 sierpnia 2017 at 20:40
  Permalink

  Proszę nie karmić troli – nie odpowiadać nie wdawać się w dyskusje itp. Pozdrawiam 

  Reply
 • 24 sierpnia 2017 at 02:39
  Permalink

  Rola co Wy tam palicie??? Walicie taki tytuł z dupy a fakty już nie tak wcale tłuste. Czyżby Chojecki miał rację co do Was że siejecie ferment. A ja Was bronilem, ale to już któryś z kolei artykuł rodem z Onetu więc przestaję Was żałować że wam zasięg obcinają.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >