Bardzo OSTRO! Rosja przerywa milczenie! Odpowiada na żądania i STRASZY PiS!

Kilka dni temu poseł Stanisław Pięta tłumaczył, że “Polacy byli mordowani zarówno przez Niemców, jak i komunistów, którzy są odpowiedzialni za zniszczenia wielu dóbr kultury”. Wtórowała mu posłanka PiS Małgorzata Gosiewska.

Po wypowiedziach posłów portal dorzeczy.pl przypomniał, że Dariusz Kaliński w książce “Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski?” wyliczył, iż straty w polskim majątku narodowym – licząc tylko na przedwojennych ziemiach polskich leżących w obecnych granicach – wyniosły 54 mld dolarów.

Na plany posłów PiS-u zareagował rosyjski senator Aleksiej Puszkow, który stwierdził, że w Polsce pojawiło się kolejne szaleństwo. Na Twitterze napisał, że przyszedł czas, aby “wystawić Polsce rachunek za wyzwolenie od Hitlera”.

Aleksiej Puszkow to były przewodniczący komisji spraw zagranicznych w rosyjskiej Dumie, który często wypowiada się o sytuacji w Polsce. Po wygranych wyborach prezydenckich przez Andrzeja Dudę rosyjski senator skomentował porażkę Bronisława Komorowskiego słowami, że “nienawiść do Rosji to za mało, by wygrać wybory”.

Wcześniej stwierdził, że “Polska istnieje tylko dzięki…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >