“Nowy Kuba Rozpruwacz”! Porozrzucał fragmenty ciała kobiety w całym mieście. Odrąbywał po kawałku. Makabryczna zbrodnia!

Niemcy żyją zagadkowym morderstwem 48-letniej prostytutki. Fragmenty ciała kobiety znajdowano w różnych częściach Hamburga, a policja na razie nabrała wody w usta i przestała przekazywać informacje o postępach śledztwa. Brutalnego zabójcę już okrzyknięto „nowym Kubą Rozpruwaczem”.

Wszystko zaczęło się od lakonicznego komunikatu policji z Hamburga. Poinformowano o tym, że poszukują 48-letniej kobiety afrykańskiego pochodzenia, która zaginęła 1 sierpnia tego roku – wtedy była widziana ostatni raz. Świadkowie twierdzą, że wsiadała do białego auta.

Niedługo później, 4 sierpnia, jeden z mieszkańców natrafił na fragment ciała niedaleko brzegu Łaby.

Następnego dnia inny natrafił na kobiecy tors w miejskim kanale. Kolejnych odkryć dokonywali na zmianę mieszkańcy i policjanci. Odnajdowano następne fragmenty ciała, porozrzucane po całym mieście.

Niektóre z nich nawet 25 kilometrów od siebie. Policja z Hamburga potwierdziła, że wszystkie fragmenty należą do 48-latki, którą funkcjonariusze najczęściej nazywali „Lucy”.

W toku dochodzenia udało się ustalić, że „Lucy” wcześniej trudniła się prostytucją w Hiszpanii. Niedawno przeniosła się do Niemiec, gdzie ten zawód jest legalny.

Od tamtego momentu policja przestała informować opinię publiczną o postępach śledztwa. Na pomoc służbom do Niemiec przyjechała nawet rodzina pochodzącej z Gwinei Równikowej 48-letniej prostytutki.

Sprawę podłapały natomiast niemieckie media, które prześcigają się w informowaniu o nowych – makabrycznych – ustaleniach. Praktycznie od razu obwołały zagadkowego mordercę „nowym Kubą Rozpruwaczem”. (Był to najsłynniejszy w historii seryjny morderca, zabijający londyńskie prostytutki pod koniec XIX w. – red.)

Z ich informacji wynika, że zabójca poruszał się po mieście z ciałem 48-latki i w każdym z miejsc odrąbywał fragment.

Dodatkowym wątkiem, wciąż niezbadanym, jest to, dlaczego fragmenty ciała prostytutki były pozostawiane tylko przy różnych zbiornikach wodnych czy rzekach.

/ Źródło: Bild, Polizei Hamburg/ wprost.pl/ wolnosc24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >