Do sieci trafiło nagranie z nocy poślubnej 80-latka z 12-latką. Mina dziewczynki mówi wszystko! [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie przedstawiające 80-latka i 12 latke przygotowujących się do nocy poślubnej, mina dziewczynki mówi wszystko nie trzeba żadnych komentarzy.

Każdy z nas ma w rodzinie siostrę, wnuczkę, kuzynkę lub córkę, która może mieć 12 lat, w tym wieku dziewczynki dopiero rozpoczynają okres dojrzewania, rzeczywistość islamu jest jednak brutalniejsza. W kulturze islamu do takich wydarzeń, gdzie 12-latka wychodzi za mąż, dochodzi na porządku dziennym, młode dziewczynki wbrew ich woli wydawane są w ręce starych mężów i nie jest to niczym nadzwyczajnym, więc nikt nie interesuję się ich losem, oraz życiem.

Według prawa islamskiego nie ma wyznaczonej granicy wieku dopuszczającej do zawarcia małżeństwa, dziewczynka może zostać żoną z chwilą pojawienia się pierwszej miesiączki. Takie zajścia dla Europejczyków są nie do pomyślenia, cywilizowane kraje Europy Zachodniej takie zachowanie traktują jako pedofilie. Na poniższym wideo widać jak “para młoda” jest odprowadzana do łoża, przygotowuje się do nocy poślubnej.

80-latek jest zadowolony z całej sytuacji, natomiast na łóżku siedzi przerażona 12-latka, takie zachowania mrożą krew w żyłach. Najbardziej przerażający jest fakt, że religia islamu jest coraz to bardziej promowana przez wielu przywódców europy i środowiska lewicowe, jeśli islamizacja nie ustanie, małżeństwa takie jak to mogą u nas stać się normom.

 

8 komentarzy do “Do sieci trafiło nagranie z nocy poślubnej 80-latka z 12-latką. Mina dziewczynki mówi wszystko! [WIDEO]

 • 18 sierpnia 2017 at 11:13
  Permalink

  “jeśli islamizacja nie ustanie, małżeństwa takie jak to mogą u nas stać się normom.” NORMOM? Ja p…lę.

  Reply
 • 18 sierpnia 2017 at 13:31
  Permalink

  Gdzie politycy PO i Nowoczesnej czy mają córki w wieku 12 lat? a może wnuczki?myślę że wnukami nie wzgardzą chłopcami . islamiści staruchy poszukują młodych ludzi a rasa biała to dopiero się wyszaleją a może się ożenią , wiele do życia im nie zostało bo to starcy ludzie nie żyją wiecznie To wasze dziewczynki będą mogły wychodzić za mąż i nauczą te WASZE dzieci POSŁUSZEŃSTWA WE WSZYSTKIM A JAK NIE TO ZA WŁOSY SKOPA ZĘBY IM WYBIJĄ .Jak sprowadzą te dzikusy do naszego kraju to miej nas w opiece WSZECH MOCNY .

  Reply
 • 18 sierpnia 2017 at 17:37
  Permalink

  Jestem tolerancyjny ale to jest gruba przesada… To zwyczajnie jest chore

  Reply
 • 19 sierpnia 2017 at 13:52
  Permalink

  na szczęście on niedługo umrze

  Reply
 • 19 sierpnia 2017 at 15:00
  Permalink

  Głupi chory naród, powinno się ich wyciąć w pień

  Reply
 • 19 sierpnia 2017 at 18:40
  Permalink

  Nie dopuszczajcie tekstu do rozpowszechniania, zanim wam żywy człowiek nie poprawi błędów. Wstyd. I cała treść traci na mocy rażenia przez błędy ortograficzne, których w tekście moc!!! Scena straszna ale autor tekstu analfabeta.
  Przepraszam.

  Reply
 • 20 sierpnia 2017 at 05:53
  Permalink

  widzę że bardziej was uderzył błąd ortograficzny niż pedofilia

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >