Chłopak Magdaleny Żuk przerywa milczenie! Udzielił wywiadu…

Fakt24.pl opublikował wywiad z Markusem, chłopakiem tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa. Nigdy do końca nie udało się ustalić co zaszło w Egipcie…

Jak zapomnieć o tak wielkiej tragedii? To pytanie, które codziennie od ponad trzech miesięcy zadaje sobie Markus W. , partner tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk.

Pomimo tego, że jak sam twierdzi wciąż nie może się pozbierać po stracie, już postanowił wrócić do pracy w salonie fryzjerskim.

Przez pierwsze tygodnie po śmierci dziewczyny, Markus musiał się nawet ukrywać. Wszystko przez falę nienawiści i podejrzeń, która wezbrała przeciw niemu w internecie. – Było naprawdę niebezpiecznie. Codziennie, setki razy jemu i jego mamie grożono śmiercią – mówi Faktowi przyjaciel rodziny W.

Pogróżki te poważnie potraktowała policja, która proponowała mu ochronę. – Na pogrzebie funkcjonariusze doradzili mu, by pożegnał się z Madzią dopiero, jak wszyscy wyjdą z cmentarza. Dlatego ceremonię obserwował z daleka. Media o tym nie wiedziały… Napisały, że go nie było na pogrzebie i to go bardzo zabolało – dodaje jego znajomy.

Gdy w końcu śledczy oficjalnie potwierdzili, że chłopak jest poza podejrzeniami, skala nienawiści zmalała. – Ci, którzy grozili mu śmiercią, zaczęli go przepraszać – opowiada nasz informator. Teraz pustkę po śmierci Magdaleny, Markus próbuje wypełnić pracą. – Do salonu wrócił 1 sierpnia. I co najważniejsze, wszyscy jego stali klienci czekali na jego powrót.

Ich wsparcie pomaga mu w codziennych obowiązkach – mówi Faktowi znajomy mężczyzny i dodaje:

– Jego życie już nigdy nie będzie normalne, ale ten chłopak jest silny i walczy, a my wszyscy mu pomagamy!

źródło: Fakt24.pl

3 komentarzy do “Chłopak Magdaleny Żuk przerywa milczenie! Udzielił wywiadu…

 • 16 sierpnia 2017 at 09:40
  Permalink

  Hahahaha , najwięcej ma wspólnego z jej śmiercią, podejrzewam, jak nie siedzi to ma plecy….. !

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 13:24
  Permalink

  A ja dalej wierzę ,że on ,rezydent maczali w tym palce…..

  Reply
  • 17 sierpnia 2017 at 01:56
   Permalink

   A ja wierzę w kosmitów i w latającego potwora sphagetti. Na szczęście nie na wierze opiera się wyniki śledztw i oskarżenia, a na faktach.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >