Masakra! Miłośnicy imigrantów podarowali im knajpę. Gdy policjanci zeszli do piwnicy zdrętwieli. To się nie powinno wydarzyć…

„Oto przykład wzorowej adaptacji imigrantów w naszym społeczeństwie” – takie hasła głosili szwedzcy wolontariusze w momencie przekazania lokalu gastronomicznego dwóm Syryjczykom. Mężczyźni mieli w lokalu serwować szaszłyki. Nikt się nie spodziewał, że dojdzie tam do takiej masakry. Wszystko zdarzyło się w Helsingborgu.

Po jakimś czasie funkcjonowania lokalu, policjanci postanowili zobaczyć jak idą interesy Syryjczykom. Zeszli do piwnicy i zdrętwieli… Ich oczom ukazał się widok zmaltretowanej, przykutej do rury Szwedki. Do jej gwałtu przymierzało się właśnie 7 Arabów. Okazało się, że dziewczyna zaginęła niedawno w Malmo.

Czterech islamskich imigrantów sterroryzowało ją nożem i zawiozło samochodem do „szaszłykarni”, gdzie zamienili ją w seksualną niewolnicę – donosi szwedzka gazeta „Fria Tider” cytowana przez portal reporters.pl

Kobieta była gwałcona przez 7 mężczyzn. Gwałty były zbiorowe i bardzo brutalne. Aresztowano dwóch “biznesmenów” – 23-letniego Tareka Bakkara i 28-letniego Khaleda Azeza Hegrsa.

Później ustalono, że jeden z nich pomimo braku otrzymania azylu dostał pozwolenie na przebywanie w kraju, drugi zaś co miesiąc pobierał zasiłek w wysokości 800 euro oraz korzystał z darmowej edukacji.

Patologiczne działanie sądu w tej sprawie ciężko jest usprawiedliwić, bowiem mężczyźni zostali oskarżeni jedynie o gwałt. Nie wspomniano o zarzutach w związku z porwaniem czy wyjątkowo okrutnym maltretowaniem młodej Szwedki. Skazano ich na 4 lata więzienia oraz wypłatę odszkodowania równowartości 30.000 USD.

To nie koniec historii… Ostatecznie sąd nie…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >