Żydzi napisali list do Jarosława Kaczyńskiego! Absurdalne oskarżenia w stosunku do Polski

Autorzy listu postanowili przedstawić swoje obawy prezesowi Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławowi Kaczyńskiemu. Przedstawiciele Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce zdecydowanie podkreślają:

-,,Mocny i zdecydowany głos byłby dla nas szczególnie ważny”.

W liście napisano: ,,Z wielkim niepokojem odnotowujemy w ostatnich miesiącach nasilenie antysemickich postaw w Polsce, brutalizację języka i zachowań, których wiele skierowanych jest przeciwko naszej społeczności”.

Żydzi podkreślił również swój niepokój w związku z ostatnimi wydarzeniami mającymi miejsce w naszym kraju.

– “budzą obawy, że żyją w coraz mniej bezpiecznej dla nich rzeczywistości”.

Autorzy listu zwrócili również uwagę na ,,wzrastający antysemityzm w debacie publicznej”. Jako przykład podali przykład Magdaleny Ogórek i Bogdana Rzońcy. Przedstawiciele Związku Gmin podkreślił, że dziennikarka telewizji publicznej ,,wypominała żydowskie pochodzenie przodkom senatora Marka Borowskiego”, natomiast jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości powiedział: ,,zastanawiam się, dlaczego wśród aborterów jest tylu Żydów, pomimo holocaustu”. Te słowa określili ,,absurdalnymi i poniżającymi dla ludzkiej godności, przemyśleniami”. Ich zdaniem ,,ukazały one całkowity brak wrażliwości, niezrozumienie istoty Holocaustu”.

Jeden komentarz do “Żydzi napisali list do Jarosława Kaczyńskiego! Absurdalne oskarżenia w stosunku do Polski

  • 24 września 2017 at 22:03
    Permalink

    Panie prezesie niech pan się nie daje zwodzić pomysłom żydowskim , to zawodowi oszuści .Żydzi od 1939 roku utracili w Polsce wszelkie prawa.Za zdradę naszych interesów poparcia nigdy już nie będzie.Pokaz draństwa żydzi dali po 01.09.1939 roku witając najpierw Niemców o po 17.09.1939 r Sowietów – obydwaj byli najeźdźcami .Wspólnie Niemcy z Sowietami i przy czynnej pomocy żydów wymordowali ok.6 milionów ludzi, Polaków oraz żydów mieszkających na naszym terytorium.Do tego należy dodać wyjątkowe szubrawstwo żydowskie po 1944 roku .Po wejściu Sowietów na teren Polski żydzi razem z NKWD zaczęli mordować wszystkich przeciwników żydo – komuny.do 1956 do rewolty w Poznaniu wymordowali w więzieniach i ,,sądach” ponad sto tysięcy ludzi – dokumenty w IPN.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >