Widzom opadły szczęki! Jakubiak w koncertowym stylu ZAORAŁ posłankę Nowoczesnej na wizji! [WIDEO]

W programie “Minęła 20” na antenie TVP Info gośćmi byli poseł Marek Jakubiak (Kukiz’15), Ewa Lieder (.Nowoczesna), Wojciech Skurkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) oraz połączony z innego studia Jacek Żalek (Polska Razem).

Rozmowa toczyła się na temat miesięcznic smoleńskich. Standardowo przedstawicielka partii .Nowoczesna była za tym “aby to już skończyć i przestać dzielić Polaków”. Jak nie trudno się domyślić reszta obecnych w studio stała po zupełnie innej stronie barykady.

Poruszono również tematy takie jak wolność zgromadzeń, demokracja, skandaliczne działania opozycji, a także kwestię reperacji.

Posłanka Lieder usiłowała zgrywać prawdziwą “tygrysicę” polityczną, była kąśliwa, usiłowała w dość idiotyczny sposób bronić swoich racji będąc przy tym przekonana, że jest niesamowicie merytoryczna…

Prawdziwy cyrk rozpoczął się gdy do głosu został dopuszczony poseł Jakubiak….

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

3 komentarzy do “Widzom opadły szczęki! Jakubiak w koncertowym stylu ZAORAŁ posłankę Nowoczesnej na wizji! [WIDEO]

 • 12 sierpnia 2017 at 16:44
  Permalink

  Bądźmy szczerzy Polska dla Niemców była krajem zbytu i taniej siły roboczej więc robili wszystko żeby pompować kasę z przewagą tylko w jedną stronę. Zamykanie “nierentownych” firm fabryk koncernów odbywało się z jakichś powodów – zadajcie sobie pytanie od kiedy tak jest i co wyparło dany produkt czy usługę ?(z jakiego państwa) Teraz ludzie zaczynają się budzić a nasi sąsiedzi mają za dużo do stracenia dlatego chwytają się brzytwy aby nie stracić tak dojnej krowy jaką jest Polska. Niektóre partie nawołują do konfliktów między nami – a gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, bądźmy silni i miejmy Honor względem naszej Ojczyzny gdyż zbyt wiele krwi oddali nasi przodkowie abyśmy mogli żyć z Godnością.
  Bóg Honor Ojczyzna pozdrawiam

  Reply
 • 12 sierpnia 2017 at 17:06
  Permalink

  Pani która się znalazła w studio chyba z innego wymiaru,zachowanie poniżej poziomu bez kultury ,przerywa nie daje się wypowiedzieć innym .Jeszcze szanuje oszusta ,malwersanta ,złodzieja,odpowiedzialnego za śmierć 96 naszych narodowych przywódców.

  Reply
 • 14 sierpnia 2017 at 19:50
  Permalink

  ciekawe kto sponsoruje miesiecznice …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ