UWAGA! Drastyczny krok nowego właściciela TVN! Najpopularniejszy program zniknie z anteny! Widzowie ZAŁAMANI!

Od dłuższego czasu w mediach krążyła informacja o zmianie właścicieli stacji TVN. Nowym włodarzem ma zostać koncern medialny Discovery. Nie jest to dobra wiadomość dla widzów TVN24, ponieważ kanał ten może zniknąć z anteny.

Dziennikarz tygodnika Polityka otwarcie stwierdził,  iż stacja TVN24 nie jest po prostu potrzebna grupie Discovery,  która ma nowe plany związane z marką TVN.

„TVN24 w tej formie nie jest Discovery do niczego potrzebny, a może tylko nastręczyć problemów. Dlatego sądzę, że spróbują wyjść z twarzą z tego biznesu. Pieniądze lubią ciszę, a Amerykanie działalność w stabilnym i przewidywalnym otoczeniu”.

Tego typu rozwiązanie byłoby bez wątpienia olbrzymim ciosem dla polskiej “totalnej” opozycji,  która może stracić istotnego partnera medialnego.

Warto również wspomnieć, że byłby to drugi program który został zlikwidowany.

Jest już podjęta decyzja w sprawie pozbycia się kolejnego całego programu ze stajni TVN, bowiem nowy właściciel już przypieczętował los jednego tytułu, który generował dziesiątki milionów zysków dla stacji, a jest nim…

…CZYTAJ WIĘCEJ…

źródło: polityka.pl,  polskaracja.com

31 komentarzy do “UWAGA! Drastyczny krok nowego właściciela TVN! Najpopularniejszy program zniknie z anteny! Widzowie ZAŁAMANI!

  • 12 sierpnia 2017 at 19:57
    Permalink

    CHYBA NIE NAJPOPULARNIEJSZY SKORO ZNIKA?

    Reply
  • 12 sierpnia 2017 at 21:18
    Permalink

    Mała strata krótki żal.

    Reply
  • 12 sierpnia 2017 at 21:21
    Permalink

    No chyba sobie nowy “właściciel” żartuje !!!!!

    Reply
  • 12 sierpnia 2017 at 21:59
    Permalink

    Straci tvn lecz z pewniścią zyska właściciel . BRAWO . NIE OGLĄDAM TVN i Polszmatu .

    Reply
    • 13 sierpnia 2017 at 12:28
      Permalink

      Ja nie oglądam Narodowej. Ty jesteś pisowski zamordysta, który chciałby mieć tylko jedną telewizję Narodową. Jeśli ten właściciel jest WASZ (to do Was podobne) i zniknie TVN24 wszystko wnet będzie jasne.

      Reply
  • 12 sierpnia 2017 at 22:30
    Permalink

    Najlepsza wiadomość jaką dziś usłyszałem. Oby się spełniła

    Reply
  • 12 sierpnia 2017 at 22:53
    Permalink

    No i dobrze bo tych wiernych jankeskich, zakłamanych piesków już nie można oglądać. Rzygać się chce słuchając tej jankeskie propagandy !!!!

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 04:28
    Permalink

    Wooow, co za dziennikarswo! Brawo. Wyjscie z twarzą to rozwiązanie problemu. Ale jak, co, gdzie i kiedy? I co to takiego, że totalna opozycja będzie zła??? Tego uczą w Toruniu?

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 08:40
    Permalink

    To najlepsza wiadomość od dekady

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 10:03
    Permalink

    Cieszę się bardzo , wreszcie skończy się ujadanie na Polskę i Rząd.Nie oglądam tego programu od kilku lat od kiedy zaczęli opluwać wszystko co prawicowe.

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 10:22
    Permalink

    Ale wysyp PiSuarskiego trollingu jak podgrzybków po deszczu we wrześniu.
    Półgłówki nie przyszło wam do tych zakutych i zadżumionych PiSem pał że to fake news?

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 10:26
    Permalink

    Większych bzdur nie słyszałem.. Nic nie zniknie. Propaganda i obrażanie widzów którzy nie są za Pisem to jest w TVP INFO.

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 10:34
    Permalink

    Ale wam sie pierdoli biedaki cebulaki

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 10:37
    Permalink

    Nie mogę się doczekać na koniec tego medium mętnego nurtu. Jeszcze nie widziałem żeby jakaś stacja mogła tyle bezkarnie kłamać. To będzie święto oczywiście jeżeli to prawda

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 11:21
    Permalink

    Nareszcie ten lewacko-niemiecki program zniknie ,ja i tak dawno tego nie oglądałem , wiadomości TVN kłamliwe i fałszywe

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 12:14
    Permalink

    TVN24 na pewno nie zniknie jeśli nowy właściciel jest związany rzeczywiście z biznesem. Ten kanał ma dużą oglądalność, a to w biznesie się liczy. Jeśli zniknie to znaczy, że właściciel jest związany w jakiś sposób z rządzącymi. Można wtedy podejrzewać rozmaite scenariusze. Podobnie dzieje się na Węgrzech. W Polsce to nie przejdzie, Polacy są wyczuleni na kwestie wolności, w tym na wolność mediów

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 12:19
    Permalink

    Oj tak na pewno …
    Kolejny portal opiniotwórczy, pożal się Boże.
    Spotkajmy się tutaj za rok i zobaczymy jaka będzie prawda

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 13:47
    Permalink

    I dobrze!A kazdemu kto oglada ogladal (i na cale szczęście juz ogladac nie bedzie) zycze powodzenia w znalezieniu nowego celu w zyciu poza ogladaniem propagandy !Jestescie glupki jakich malo !Polsaciarze tvalenowcy i tevalpeciarze! Pluje na wasze groby i cofne sie do przeszłości by wykastrowac waszych ojcow!!!!pozdro dla ludzi z otwartymi oczami!

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 14:18
    Permalink

    kto załamany, a paszoł won z niebieską resortową telewizją. BRAWO, POWINNI w Rzeczypospolitej zakazać emisji niebieskiej telewizji! BRAWO!

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 14:43
    Permalink

    W końcu TVN24 zniknie na tym kanale gorsza propaganda niż w Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna w telewizji, to kiedy zamykają TVN 24 bo nie wiem kiedy już szampana mogę otwierać ;).

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 14:53
    Permalink

    Może i dla lewactwa sympatyzującego z TVN-24 nie jest to dobra wiadomość ale jest bardzo dobra dla Polaków którzy już mieli ich po dziurki w nosie.

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 16:48
    Permalink

    Bardzo dobrze TVN zrobił się szmatławy szczegölnie przez takich dzienikarzy jak Lis i Pochanke

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 18:16
    Permalink

    To kto teraz pokaże jak płot kopać

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 20:36
    Permalink

    Nareszczie Oby jak naszybciej zlikwidować to szambo

    Reply
  • 13 sierpnia 2017 at 23:52
    Permalink

    na to czeka tysiące PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW ……..nareszcie…..!!!!!!!

    Reply