Nie warto było zadzierać z PATRIOTAMI! Tiger znika z największych stacji, duże firmy rezygnują ze współpracy. TO KONIEC.

Informację o wycofaniu ze sprzedaży napoju, podała Anna Lutek, dyrektor ds. komunikacji Grupy Lotos.

Wycofanie napoju jest konsekwencją skandalicznych reklam napoju energetycznego.

Przypomnijmy, że 1. sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na profilu instagramowym marki Tiger Energy Drink znalazła się skandaliczna reklama przedstawiająca wyciągnięty środkowy palec i napis „1 sierpnia. Dzień pamięci – Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie”. Reklama wywołała oburzenie wśród internautów.

Nie była to jedyna bulwersująca reklama napoju.

Agencja J. Walter Thompson Group Poland w social mediach przeprosiła za przekroczenie granic dobrego smaku w reklamie napoju energetycznego oraz twierdzi, że zwolniła osoby odpowiedzialne za skandaliczną reklamę.

My jednak nadal nie dajemy temu wiary… Dla nas to wciąż akcja marketingowa. Miejemy nadzieję, że nieudana a firma Maspex poniesie odpowiednie konsekwencje prawne

Również inna duża firma zrezygnowała z…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

2 komentarzy do “Nie warto było zadzierać z PATRIOTAMI! Tiger znika z największych stacji, duże firmy rezygnują ze współpracy. TO KONIEC.

 • 13 sierpnia 2017 at 02:22
  Permalink

  Maspex !? Do kosza i ścieku z produktami niby polskiej firmy.

  Reply
 • 15 sierpnia 2017 at 13:58
  Permalink

  nie wiem czy to prawda ale podobno wplacili pol miliona na naszych kombatantów – po za tym spnsorują załogę w rajdach – mysle ze 1 bląd nie pownien zaważyć na ich przyszlości – ok było to chamskie i pod kazdym względem złe ale czy czasem to nie była decyzja kogoś kto nie powinien decydować o takich rzeczach – mozliwe ze sie juz o tym nie dowiemy

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ