Szokujący raport! Coraz więcej Polek przechodzi na ISLAM! W Polsce działa islamska mafia?

Na portalu Polityka.pl pojawił się artykuł, który powinien uświadomić wielu kobietom co to jest islam i jak naprawdę wygląda. Historie tych kobiet to tylko przestroga. Co z tego, skoro według portalu Polityka.pl coraz więcej kobiet decyduje się na założenie chusty i zmianę wyznania?

Powody są zaskakujące i przerażające. Tak działa islamska mafia w Polsce…

Statystyki, które zaprezentował wcześniej wspomniany portal mówią, że niemalże codziennie jakaś Polka decyduje się przejść na islam ( przecież to nawet nie jest religia! przyp.red.)

A teraz powody, o których wspominaliśmy… no i co z tą mafią?

Religijna wspólnota polskich muzułmanów trudni się swataniem. Niby przypadkiem, niechcący, któraś z kobiet usłyszy od koleżanki o bracie z Egiptu, który szuka żony, i koniec końców zaczynają jej dla niego szukać.

Ogłoszenia trafiają czasem na Facebooka. Propozycje typu „fajny brat z Syrii szuka żony, któraś chętna?” – zbierają lajki i pochlebne komentarze.

Swatki muzułmanki – zwykle Polki, konwertytki – są dumne ze swoich osiągnięć, bo to dobry uczynek, za który zostaną nagrodzone w niebie.

Gorliwość, z jaką wydają za mąż „nowe”, jest proporcjonalna do zachłanności na „podobanie się Allahowi”, czyli spełnianie jego wizji dotyczącej rozpowszechniania religii. „Nowa siostra”, dziewczyna, która dopiero co została muzułmanką, jest na wagę złota.

Świeża krew przeżywa często prawdziwe oblężenie, o którym mogą zamarzyć ich rówieśniczki. Zresztą mniej świeża też; nieważne czy ma się 30 czy 40 lat, jeśli jest się na wydaniu.

Warszawskie swatki mają na swoim koncie nawet po kilkanaście połączonych par. Co kilka tygodni w warszawskim meczecie przy Wiertniczej przed imamem zawierane jest…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

Jeden komentarz do “Szokujący raport! Coraz więcej Polek przechodzi na ISLAM! W Polsce działa islamska mafia?

  • 29 września 2017 at 13:54
    Permalink

    Mimo tylu ostrzeżeń prechodzą na islam, więc jak będą potem płakać to nie należy współczuć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ