Fronczewski przerwał milczenie! Za te słowa został znienawidzony przez zwolenników… [WIDEO]

– Jakie będziesz miał szansę na uczciwy proces, jeśli okaże się, że w sądzie walczysz z kuzynem członka rządu, od którego zależy uposażenie, awans i dalsza kariera sędziego? – pyta w internetowym nagraniu znany aktor Piotr Fronczewski. Nagranie zostało opublikowane na Facebooku w ramach akcji #WolneSądy.

– Niezależne od władzy sądy i niezawiśli sędziowie mają nas chronić, zwykłych obywateli, przed opresją ze strony władzy. Mają kierować się prawem, a nie lojalnością wynikającą z partyjnego nadania – mówi w nagraniu Piotr Fronczewski.

– Naprawdę nie interesuje Cię polityka? Nie interesuje Cię sprawa niezależności sądów i trybunałów?

Uważasz, że polityczne sterowanie sądami i nominowanie sędziów nie ma wpływu na twoje życie? – pyta w nagraniu aktor.

Piotr Fronczewski nie jest pierwszym artystą, który zwraca się do internautów z apelem w ramach kampanii #WolneSądy.

Wcześniej podobne oświadczenia w ramach akcji nagrały takie gwiazdy jak Krystyna Janda, Maja Ostaszewska, Jerzy Stuhr, Juliusz Machulski i Jerzy Radziwiłowicz…

…ZOBACZ NAGRANIE AKTORA!…

12 komentarzy do “Fronczewski przerwał milczenie! Za te słowa został znienawidzony przez zwolenników… [WIDEO]

 • 10 sierpnia 2017 at 11:27
  Permalink

  Dostał kasę to powiedział, nie ma się czemu dziwić, jeśli już to możemy się śmiać z Fronczewskiego, jeśli pamietamy jego wcześniejsze wypowiedzi.

  Reply
 • 10 sierpnia 2017 at 14:20
  Permalink

  Zdziwiłbym się, gdyby żyd, co innego powiedział. Wszak władza, nad Polską, która uzyskali z nadania sovietów, po II WŚ, zaczyna im się wymykać z brudnych zakrwawionych łap. KWICZĄ ŚWINIE PRZESTRASZONE, OD KORYTA ODSTAWIONE!!!

  Reply
 • 10 sierpnia 2017 at 16:04
  Permalink

  Piotruś to nie kabaret Olgi Lipińskiej, ona wylała by cię na zbity pysk.

  Reply
 • 10 sierpnia 2017 at 16:06
  Permalink

  Piotruś Olga Lipińska wylała by cię na zbity pysk

  Reply
 • 11 sierpnia 2017 at 08:41
  Permalink

  Gdyby przynajmniej potrafili takie farmazony wyrażać własnymi słowami. Trzeba starać się, żeby na poważnie wysłuchać tego bełkotu, wszystko recytowane z jednego szablonu…

  Reply
 • 12 sierpnia 2017 at 02:53
  Permalink

  Jezeli jestes polakiem toedziesz popieral sady z obsada sedziow polskich korzeniach.

  Reply
 • 12 sierpnia 2017 at 15:45
  Permalink

  Dajcie spokój aktorom
  NIEKTÓRZY ZA ODPOWIEDNIĄ GAŻĘ WCIELĄ SIĘ W KAŻDĄ ROLĘ.

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 15:12
  Permalink

  Panie Piotrze, to o czym pan mówisz, o tym jak działy sądy, to było za koalicji Po-PSL, są na to dowody. Mało tego nie wyciągano w stosunku do osób, które wydawały kontrowersyjne wyroki, które łamały prawo, nie wyciągano żadnych służbowych konsekwencji. Po reformie sądownictw to się zmieni. Najpierw należy to sprawdzić, a dopiero później krytykować. Nie będzie już tak, że wyroków sądów się nie komentuje, tylko przyjmuje do wiadomości.

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 15:15
  Permalink

  Wygladales na rozsadniejszego Fraczewski. Zawsze sady sluza wladzy wiec chocby dlatego trzeba wymienic sluzalcow komunistom na uleglych nowej wladzy. Do tego upowaznialem PiS w wyborach. Hasla o niezawislosci to opium dla ludu.

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 16:42
  Permalink

  Panie Piotrze myślałam ,że Pan jest mądry i inteligentny a Pan o tak poważnych sprawach jak nasze nieudolne i tendencyjne sądy daje się Pan przekupić??????? Ta rola odegrana przez paru aktorów jest kiepska i bezpodstawna. Ciekawe za jakie i czyje pieniądze????????Czy teraz jak idziemy do sądu to ja się nie pytam czyja to rodzina tylko oczekuję sprawiedliwego wyroku????????!!!!!!!!!!
  eliza

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 18:39
  Permalink

  Panie Piotrze, ja również jestem zażenowany Pańską wypowiedzią. Kolejni aktorzy, których ceniłem ale za co? Utożsamiałem Was z osobami, które graliście jako myślące i niezależne, a tutaj spadają teatralne maski mędrców i pod nimi ukazują się ludzie zagubieni i szablonowi. Cóż, życie boleśnie weryfikuje nasze wyobrażenia…

  Reply
 • 16 sierpnia 2017 at 23:01
  Permalink

  To przykre, coraz więcej ludzi kultury, których tak ceniłam, nurza się w tym brudzie. Nie wiem, czy jeszcze będę w stanie oglądać pana jako aktora…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >