Pamiętacie go? Internauci sprawdzili kim jest czarnoskóry mężczyzna ze zdjęcia! Zaskakujące wyniki “śledztwa”! [FOTO,WIDEO]

To zdjęcie zrobione przez jednego z uczestników obchodów Powstania Warszawskiego stało się niekwestionowanym hitem. Portale rozpisywały się na temat tajemniczego ciemnoskórego mężczyzny, który w tłumie oddawał hołd powstańcom podczas godziny “W”.

 

Internauci poruszeni sprawą postanowili przeprowadzić śledztwo i dowiedzieć się kim jest ten człowiek. Niektóre rezultaty poszukiwań zaskakują.

 

Po raz pierwszy zdjęcie udostępnił portal Wawalove.pl. Fotografię wykonał Radzym Wójcik, który wspomina, że co rok, 1 sierpnia chodzi właśnie w okolice Rotundy w Warszawie.

 

– Chodzę tam od kilku lat, ponieważ Godzina „W” robi tam chyba najbardziej przejmujące wrażenie. Nie tylko ja robiłem zdjęcia temu Panu, chyba mu to nie przeszkadzało – mówi fotograf cytowany przez „Wawalove.pl”.

 

Autor zdjęcia wspomina, że nie miał okazji porozmawiać z bohaterem fotografii, ponieważ ten krótko po tym jak ucichły syreny zwyczajnie wsiadł na swój rower i odjechał.

 

Zdjęcie aż tak bardzo poruszyło internautów, że postanowili dowiedzieć się kim jest mężczyzna o ciemnym kolorze skóry, o którym jest tak głośno. Czytelnicy Wawalove.pl przyznali, że widywali go już w innych okolicznościach.

 

– Ostatnio widziałem tego bohatera ze zdjęcia, siedzi często koło Pałacu Kultury i Nauki, tam jest taki pub – napisał do „Wawalove.pl” pan Marcin.

 

 Bardzo pozytywny facet. Zapytał mojego syna czy zna jakiegoś murzynka. No to mały, że tak- murzynka Bambo. Śmiał się i dodał, że teraz znasz jeszcze Oskara – to z kolei relacja pani Barbary.

 

Co “odważniejsi” stwierdzili, że to wnuk powstańca. Jednak to stwierdzenie okazało się jedynie idiotycznym żartem.

Wśród ogromu pozytywnych komentarzy, zdarzały się również niepochlebne relacje jak ta:…

…CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM…

źródło: Wawalove.pl/Pikio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >