Ten człowiek wyleczył z raka siebie i 5000 ludzi. Podał sposób na 90-dniową terapię.

Rick Simpson jest inżynierem mechanikiem. W roku 2002 zdiagnozowano u niego raka skóry. Znalazł sposób aby się uleczyć. Teraz Rick jest uznawany za jednego z najsłynniejszych światowych działaczy na rzecz tego cudownego “leku”. 

I po raz kolejny – konopie, a konkretnie olej z konopi. To jest właśnie ten środek, który wyleczył z raka skóry Rick’a Simpsona. Dzięki jego usilnym staraniom oraz przekonywaniu innych udało mu się uratować ponad 5000 osób, dlatego też przekonany o zbawiennym działaniu specyfiku mocno działa w kierunku legalizacji oleju konopnego.

Rick twierdzi, że same konopie lub olej z konopi może leczyć szeroką gamę poważnych problemów zdrowotnych – nie tylko raka, ale także takich jak: cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, padaczka, astma, łuszczyca, a co najważniejsze: jedne z najgroźniejszych form raka.

Rick opowiedział swoją historię serbskiemu magazynowi Telegraph:

„Zawsze mówię ludziom – Cannabis cię uleczy, daj mu szansę, a zobaczysz, że w chwili obecnej jest najlepszym lekarstwem na świecie”

„To było w 2002. Lekarze poddali się już, po trzech nieudanych operacjach – miałem raka skóry. Po każdej z nich niepożądane efekty powracały ze zdwojoną siłą. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Od wielu lat hobbistycznie zajmowałem się biologią roślin. Pewnego dnia patrząc na moje rany w lustrze, przypomniałem sobie badanie przeprowadzone na uniwersytecie w Wirginii, z których wynikało, że…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >