PILNE! Polska ofiarą polityki Niemiec! W Słubicach imigranci kradną i atakują mieszkańców. „Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni”!

Zaczynamy na poważnie odczuwać skutki polityki migracyjnej Niemiec. Mieszkańcy przygranicznych Słubic skarżą się, że sytuacja w ich mieście zaczyna przypominać patologię, która od lat jest zmorą naszych zachodnich sąsiadów.

Jak dowiedzieli się reporterzy TVP Info na miejscu, muzułmańscy imigranci swobodnie przechodzą z Frankfurtu nad Odrą na stronę Polską – do Słubic.

Mieszkańcy tej lubuskiej miejscowości mają tego dość już teraz, choć sytuacja i tak jest znacznie lepsza niż w Niemczech, gdzie niemal codziennie dochodzi do przestępstw lub zbrodni z udziałem przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

W Polsce również imigranci nie boją się łamać prawa. Jak informują słubiccy sprzedawcy i właściciele sklepów, zdarzają się już drobne kradzieże alkoholu i papierosów. Sprawcy to wyłącznie muzułmanie przybyli z niemieckiej strony Odry.

Zaczepiają mieszkańców i są agresywni…

Jak dowiedział się reporter TVP Info Maciej Sawicki, imigranci w Słubicach zaczepiają mieszkańców, najczęściej…

…CZYTAJ WIĘCEJ…

3 komentarzy do “PILNE! Polska ofiarą polityki Niemiec! W Słubicach imigranci kradną i atakują mieszkańców. „Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni”!

 • 2 sierpnia 2017 at 15:15
  Permalink

  Gówno prawda, mieszkam w Słubicach i nie ma tutaj żadnego problemu z ciapatymi, bo się tutaj nie zapuszczaja

  Reply
 • 2 sierpnia 2017 at 21:39
  Permalink

  A to w Slubicach juz nikogo niema? Wszyscy wyjechali? Najebac, wrzucic do rzeki i posprzatane. Nie macie jaj ? Krakow i reszta ma wkroczyc ?

  Reply
 • 4 sierpnia 2017 at 15:16
  Permalink

  kTOŚ IM NA TO PRZYZWALA I KIERUJE – BUNDESAMT …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >