Muzułmanie atakowali młode Rosjanki – budzili się w szpitalach. „Zbyt późno pojęli, że nie są w UE”

Imigranci z Bliskiego Wschodu wydaleni z Norwegii, uderzyli do jednego z rosyjskich klubów nocnych w miejscowości Murmańsk i zaczęli nękać młode Rosjanki. Zbyt późno jednak zdali sobie sprawę, że nie znajdują się na terenie liberalnej UE – podaje portal „This is England”.

Muzułmanie, którzy postanowili się rozerwać nieopodal norweskiej granicy, najprawdopodobniej nie zdawali sobie sprawy z mentalności mężczyzn Europy wschodniej. „Mężczyźni w Rosji i krajach sąsiednich radykalnie różnią się od tych na Zachodzie” – zauważa angielskie „TIE”.

Choć rosyjscy stróże prawa niezbyt mieli ochotę o wydarzeniu, w wyniku którego ucierpiało kilkudziesięciu muzułmanów rozmawiać, lokalna społeczność chętnie dzieliła się informacjami na temat incydentu w portalach społecznościowych.

Problem zaczął się, gdy Norwegia wydaliła około 50 muzułmańskich imigrantów za „złe zachowanie”. Nakazano im powrót do swoich krajów przez Rosję, przez którą przeszli w drodze do krainy pełnej blondynek, liberalnym mlekiem i miodem płynącej.

Rosjanki dla Rosjan

Lutowego wieczoru grupa naładowanych testosteronem młodych mężczyzn pochodzenia arabskiego postanowiła udać się na zabawę do Murmańska, miejscowej dyskoteki „Gandvik”. Nieświadomi tego, gdzie byli, zaczęli losowo obmacywać rosyjskie nastolatki.

– Problem w tym, że w Murmańsku…

…CZYTAJ DALEJ…

4 komentarzy do “Muzułmanie atakowali młode Rosjanki – budzili się w szpitalach. „Zbyt późno pojęli, że nie są w UE”

 • 2 sierpnia 2017 at 12:54
  Permalink

  STARY ‘NIUS’! Dajcie cos nowego!

  Reply
 • 3 sierpnia 2017 at 09:21
  Permalink

  Przypadek pojedynczy co najmniej sprzed roku. Ile można to zamieszczac?

  Reply
 • 4 sierpnia 2017 at 14:22
  Permalink

  UFO wylądowało i porwało ONRowców 😉

  Reply
 • 5 sierpnia 2017 at 21:19
  Permalink

  “W miejscowości Murmańsk”? Że autor nie wie, że Murmańsk jest dużym portem, to jeszcze nie znaczy, że czytelnicy nie wiedzą…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >