MASAKRA! Polak brutalnie pobity przez obcokrajowców! Mężczyzna ledwo uszedł z życiem…

Sześciu Irlandczyków zostało zatrzymanych po niezwykle brutalnym ataku na jednego z kelnerów krakowskiej restauracji – podaje radiokrakow.pl. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na krakowskim Rynku.

Według świadków grupka mężczyzn wywołała burdę, ponieważ nie spodobała się im… wysokość rachunku! Obcokrajowcy bardzo dotkliwie pobili jednego z kelnerów. Mało brakowało, a mężczyzna zostałby zabity…

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, grupa zaczęła uciekać. Podczas pościgu zatrzymano czterech mężczyzn, dwaj pozostali uciekli – czytamy na radiokrakow.pl. Krakowska policja przekazała, że mężczyźni zjedli kolację i wypili alkohol.

Gdy kelner przyniósł rachunek, okazało się, że mężczyźni nie chcieli zapłacić całej kwoty. Zostawili jedynie połowę, czyli 200 złotych. Kiedy kelner próbował wyegzekwować resztę należności, wówczas mężczyźni stali się agresywni. Zaczęli rozbijać okna w lokalu, przewracali krzesła i stoliki.

Irlandczycy zaatakowali także kelnera, który ich obsługiwał. Mężczyzna został dotkliwie pobity! W pewnym momencie agresorzy zagrozili śmiercią mężczyźnie, przykładając mu do gardła wystające ostrze z rozbitej.

Za kierowanie gróźb karalnych, pobicie i zniszczenie mienia grozi im do 10 lat więzienia.

 

Jeden komentarz do “MASAKRA! Polak brutalnie pobity przez obcokrajowców! Mężczyzna ledwo uszedł z życiem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >