Zdrada stanu! Na polecenie Berlina Tusk pozbawił Polskę prawa głosu w UE!

Czy solidarność europejska polega na zgadzaniu się we wszystkim z Niemcami? Ostatnie wydarzenia wydają się wskazywać, że tak.

Jednakże Polska, mając swojego przedstawiciela na wysokim stanowisku unijnym, może przecież czuć się bezpiecznie, prawda? Nic bardziej mylnego! 

Proniemiecki polityk, który przez 7 lat bycia premierem RP skrupulatnie napędzał gospodarkę Niemiec m.in. zamykając rentowne przedsiębiorstwa w Polsce, niedługo po objęciu stanowiska w Radzie Europejskiej wkopał nasz kraj po same uszy.

Na polecenie kanclerz Niemiec Angeli Merkel, Donald Tusk uniemożliwił Polsce, Węgrom, Słowacji i Czechom zablokowanie siłowej ustawy o relokacji uchodźców po krajach członkowskich.

Aby uniemożliwić tak Polsce, jak i innym krajom sprzeciwienie się woli Berlina, jak donosi RMF24.pl, Donald Tusk – szef Rady Europejskiej zmienił…

…CZYTAJ WIĘCEJ…

3 komentarzy do “Zdrada stanu! Na polecenie Berlina Tusk pozbawił Polskę prawa głosu w UE!

 • 31 lipca 2017 at 14:05
  Permalink

  Tylko Trybunał Stanu dla zdrajcy ,Smoleńsk ,śmierć gen.Petelickiego ,samobójstwo to bajka dobra dla małych dzieci.Ten łajdak nie zyskał poparcia Rządu Polskiego na przewodniczącego U.E. Czy taki twór ma prawo narzucać jakieś prawa ,będąc bękartem Polaków .

  Reply
 • 1 sierpnia 2017 at 12:48
  Permalink

  Porwać tego folksdojcza, przywieźć do Polski osądzić , (ale blagam przywrócić karę śmierci w Polsce chociaż za zdradę stanu a na sakazńcu wykonac wyrok

  Reply
 • 12 sierpnia 2017 at 09:56
  Permalink

  PiS=Paranoja i Samowola , politycy tez powinni miec zaświadczenie o zdrowiu psychicznym, szczególnie jesli przeszli traumatyczne przeżycia, bo robią wszystko by postawic na swoim i udowodnić że białe jest czarne, a pieniądze państwowe wydają jak swoje bez ekonomicznego uzasadnienia. 500+ jak już to po co dla wszystkich? czy ci co dużo zarabiają też?przyjąć 7000 uchodźców to niedużo czy płacić wielkie odszkodowania? ile poszło pieniędzy na smoleńsk-rozkopywanie grobów, miesiecznice itd? manipulacje informacjami w telewizji przypomina Orwella 1984 no cóż państwo w państwie

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >