PILNE! Kasowanie stron prawicowych na FB to nie wszystko! Facebook przeprowadza ZMASOWANY atak! Udostępnij i przyłącz się do akcji! Nie uciszycie nas!

Portal wrealu24.pl wypuścił artykuł. Z racji tego co zaraz przeczytacie, udostępniamy go w całości, aby nie zniknął w sieci bez odzewu! Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora WSKAZANE!

Oto cała treść artykułu. Źródło: https://wrealu24.pl/7364-pilne-kasowanie-stron-prawicowych-na-fb-to-nie-wszystko-facebook-przeprowadza-zmasowany-atak-udostepnij-i-przylacz-sie-do-akcji-nie-uciszycie-nas

Portal wRealu24.pl przeżywa ostatnimi czasy “ataki” ze strony Facebooka oraz Youtube’a. Nasi czytelnicy i widzowie telewizji wRealu24 widzieli na własne oczy w jaki sposób, z pozoru legalnie można zamknąć usta mediom, które obnażają lewacką hipokryzję.

 

Pokazywaliśmy wam już w jaki sposób próbowano nas zniechęcić do tworzenia telewizji internetowej, w jednym z odcinków podczas którego pokazaliśmy zrzuty z ekranu oraz “manewry” YouTube’a uniemożliwiające nam dalsze funkcjonowanie jako telewizja internetowa. Wtedy pomogliście nam dając do zrozumienia, że to co robimy jest potrzebne.

Teraz przyszedł czas na Facebooka.

Od jakiegoś czasu zaobserwowaliśmy, że na FanPage’ach znikają nasze artykuły wrzucane z linku wRealu24.pl, albo mają zasięg zerowy. Zaczęliśmy drążyć temat i okazało się, że to FB znalazł nowy sposób na to aby filtrować treści “niewygodne”. Mianowicie, istnieje algorytm, który nakłada coś w rodzaju filtru na konkretny adres URL, który nie pokazuje się odbiorcom Facebooka lub po prostu jest niezwłocznie usuwany tuż po wrzuceniu na platformę społecznościową.

To nie wszystko,  Facebook idzie o krok dalej!

W dniu wczorajszym wycofano z publikacji ponad 350 stron typu FanPage o tematyce prawicowej. Bez ostrzeżenia, bez podania przyczyny. Właściciele profili zaczęli otrzymywać powiadomienia o wycofaniu z publikacji. Jeżeli teraz nie zareagujemy, będzie to oznaczało ciche przyzwolenie na ponowne wprowadzenie CENZURY w nasze codzienne życie.

APELUJEMY do wszystkich redaktorów naczelnych większych i mniejszych portali, telewizji internetowych o nagłaśnianie sprawy i kontakt z portalem wRealu24.pl. Dlaczego?

Aby móc skutecznie obronić się przed gigantem, należy działać wspólnie. Skonsolidować działania publicystów, polityków, wykorzystać wszelkie dane nam możliwości, aby zawalczyć o możliwość SWOBODNEGO wypowiadania się w Polsce.

Nie mianujemy się koordynatorem akcji ani nie przywłaszczamy prawa do odzyskania wolności w sieci. Chcemy dać możliwość do połączenia się i zwiększenia skuteczności w działaniu. 

Każdy pomysł, pomoc w tej sytuacji jest niewątpliwie na wagę złota. Przyłącz się do projektu odzyskania wolności w sieci i pomóż uderzyć jedną wielką pięścią w lewacką cenzurę!

Skontaktuj się z nami poprzez redakcja@wrealu24.pl lub magdalena.derucka@gmail.com. W tytule wpisując: STOP Cenzurze na FB!

Pojedyncze głosy mogą ignorować, ale pospolitego ruszenia już nie będą mogli!

 

Magdalena Derucka – wRealu24.pl

  

9 komentarzy do “PILNE! Kasowanie stron prawicowych na FB to nie wszystko! Facebook przeprowadza ZMASOWANY atak! Udostępnij i przyłącz się do akcji! Nie uciszycie nas!

 • 30 lipca 2017 at 11:50
  Permalink

  Facebook cenzuruje internet.

  Reply
 • 30 lipca 2017 at 16:07
  Permalink

  Dokładnie tą Żydowska strona mnie też usuneła..Bronią Islamu..

  Reply
 • 30 lipca 2017 at 19:01
  Permalink

  Sądzę że dobrze było by zacząć głośno mówić o tym w Polskich mediach w jaki sposób jest traktowana Demokracja w internecie. Najlepiej było by za pośrednictwem jakiejś debaty w programie telewizyjnym o wszystkich tych szkalowaniach anty Demokratycznych wobec Polaków powiedzieć co nie mogło by się odbić już niestety echem. Pozdrawiam Dumny Polak z Pochodzenia

  Reply
 • 31 lipca 2017 at 02:10
  Permalink

  Stop cenzurze na FB!

  Reply
 • 31 lipca 2017 at 05:47
  Permalink

  I bardzo dobrze. Prawicowych świrów należy blokować.

  Reply
 • 31 lipca 2017 at 12:11
  Permalink

  Trzeba napisać drugiego fejsa, gdzie nie będzie takiego cofania i pitolenia 🙂

  Reply
 • 3 sierpnia 2017 at 14:15
  Permalink

  Przepraszam bardzo, ale skąd przekonanie że facebook ma obowiązek publikować wszystko co zostanie wrzucone? Z tego co pamiętam, jest to przedsięwzięcie prywatne i komercyjne, i jeżeli Pan Zuckerberg stwierdzi że mu się coś nie podoba, to to wyrzuca i kropka. Nie wiem dlaczego jesteście tacy zdziwieni. Podejrzewam, że gdyby ktoś wszedł do waszego domu i robił coś co wam się nie podoba, wyrzucilibyście go na zbity pysk. No w każdym razie ja bym tak zrobił.

  Reply
  • 25 sierpnia 2017 at 15:57
   Permalink

   Jeżeli jest portalem publicznym to musi dostosować się do praw publicznych, medialnych, itp. Prywatnie to sobie on moze, ale tylko i wyłącznie w swoim domu. Jak zalorzysz sobie firmę to też będziesz dawał wypłaty ludziom po 600 zł i nie liczył się z minimalna krajową. Przecież to Twoja prywatna firma

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >