Obrzydliwa nowa moda u starszych Austriaczek! Imigranci muszą im 4 razy dziennie robić TO!

Wśród podstarzałych Austriaczek rośnie nowa moda. Wyszukują młodych imigrantów i w zamian za seks obsypują ich prezentami i pieniędzmi.

Większość imigrantów przybyłych w ostatnich latach do Austrii to młodzi mężczyźni. Nowe badania pokazują, że coraz więcej z nich, w zamian za pieniądze i prezenty, wchodzi w relacje z tzw.”cukierkowymi mamuśkami” – starszymi Austriaczkami spragnionymi seksu.

O rosnącej wśród podstarzałych Austriaczek modzie na młodych imigrantów informuje radio ORF i wiedeński magazyn Biber.

Przez lata, wiele Austriaczek wyjeżdżało na wakacje do Afryki w poszukiwaniu przygód z jurnymi mieszkańcami Czarnego Lądu.

Teraz ta moda przeniosła się nad Dunaj, a „cukrowe mamuśki” nie muszą już wyjeżdżać w poszukiwaniu rozkosznych doznań. Codziennie do Austrii docierają nowe grupy młodych mężczyzn.

Niektórzy imigranci zaczynają się już skarżyć, iż kobiety domagają się zbyt dużo seksu. – Ona chce ode mnie seksu 4 razy dziennie – skarży się pismu Bieber niejaki Hasan. – Jestem dla niej tylko seks maszyną. Niczym więcej.

Hasan nie zamierza jednak opuścić swej oblubienicy, gdyż jak twierdzi, za bardzo przyzwyczaił się do nowego stylu życia.

24-letni Irakijczyk opowiada, że kobieta podeszła do niego w barze i…

…CZYTAJ DALEJ, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Jeden komentarz do “Obrzydliwa nowa moda u starszych Austriaczek! Imigranci muszą im 4 razy dziennie robić TO!

  • 4 września 2017 at 11:15
    Permalink

    U NAS TO SIĘ JUŻ OBJAWIA W NOWOŚMIESZNEJ TAM SĄ NAJBARDZIEJ PASZKWILOWATE BABY A CZYM BRZYDSZA TYM BARDZIEJ SPRAGNIONA SEKSU

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >