Wyrasta nowy przeciwnik Dudy i Tuska w wyborach Prezydenckich! Nikt się tego nie spodziewał!

Przełom w historii Polski, kobieta w roli prezydenta!

Andrzej Duda, Donald Tusk-  w starciu w wyborach mają nowa rywalkę, posłanka Nowoczesnej której trend wzrasta, wkroczyła do walki. Kamila Gasiuk-Pihowicz bo o niej mowa, swoim zachowaniem podczas ostatnich protestów bardzo zabłysła w oczach opozycji.

 

 

Nowoczesna znów jest jednością i znów jest wiara, że można i trzeba zmieniać Polskę. Zniknęły animozje i spory wewnętrzne. Każdy wie, że ma do wykonania robotę i robi, co trzeba. Kamila Gasiuk-Pihowicz to silne ogniwo i może odegrać bardzo ważną rolę. A za trzy lata nabierze już niezbędnego w polityce doświadczenia. Ryszard wierzy w Kamilę – skomentował sprawę anonimowo jeden z członków Nowoczesnej.

 

 

 

 

– Namówiłem ją dwa lata temu do startowania z list Nowoczesnej i nigdy się na niej nie zawiodłem – przekonuje Ryszard Petru.

źródło: pikio.pl

16 komentarzy do “Wyrasta nowy przeciwnik Dudy i Tuska w wyborach Prezydenckich! Nikt się tego nie spodziewał!

  • 28 lipca 2017 at 18:24
    Permalink

    To juz wiadomo po kim Kamila ma taka elokwencje i obycie oraz wiedze…

    Reply
  • 28 lipca 2017 at 18:35
    Permalink

    To chyba jakiś żart?
    Żeby zostać prezydentem trzeba mieć trochę oleju w głowie. Ta Pani jest zwyczajnie tępa i mowi co jej ślina na język przyniesie.

    Reply
  • 28 lipca 2017 at 19:08
    Permalink

    buhahahahhahhhhahhahahhahahha. Nie mogę… buhahahahahhahahahhahahaha

    Reply
  • 28 lipca 2017 at 19:59
    Permalink

    Ona to może startować ,co najwyżej na zastępcę sołtysa

    Reply
  • 28 lipca 2017 at 20:50
    Permalink

    Kamilka? przecież ona głupsza ode mnie.. dostanie okresu i zacznie sprzedawać kopalnie i zamykać stocznie. Tusk nie zdąży do wyborów bo niedługo idzie za kraty. Moja kandydatura na prezydenta to Marcin Rola lub Kiki z jotube ale jak na razie Duduś spoko ziomek dobrze prezentuje Polske także takie pachołki jak Kamilka czy Donaldzik nie mają przy nim szans.

    Reply
  • 29 lipca 2017 at 07:06
    Permalink

    Kamil Gasiuk-Pihowicz ta małpka wyrasta na lidere idiotycznej partii hahahaha
    ale propaganda.
    Przecież to małe głupie i pozbawione rozumiu stworzenie nadaje się co najwyżej to tarcia chrzanu

    Reply
  • 29 lipca 2017 at 07:49
    Permalink

    NASTĘPNA KANDYDATKA SOROSA!!!
    LUDZIE!!! KIEDY MY WYBIERZEMY SPOŚRÓD SIEBIE P O L S K I E G O. P A T R I O T Ę !!!

    Reply
  • 29 lipca 2017 at 16:06
    Permalink

    Na Maderę niech ją zabierze?

    Reply
  • 4 sierpnia 2017 at 19:27
    Permalink

    Z niej prezydent jak z koziej …. trąba.

    Reply
  • 17 sierpnia 2017 at 22:03
    Permalink

    Tak to jest, jak ktoś zbyt dosłownie bierze zdanie, że w demokratycznym kraju każdy może zostać prezydentem.

    Reply
  • 18 sierpnia 2017 at 18:56
    Permalink

    Nie no,to jakiś ponury żart,choć śmiać mi si się chce ,te sponiewierane swoim własnym bełkotliwym i mętnym jak flaki w oleju myśleniem tępe babsko ,nadaje o najwyżej do czyszczenia szaletów miejskich…no sorrki!!!!!?

    Reply
    • 18 sierpnia 2017 at 18:59
      Permalink

      Nie no,to jakiś ponury żart,choć śmiać mi si się chce ,te sponiewierane swoim własnym bełkotliwym i mętnym jak flaki w oleju myśleniem tępe babsko ,nadaje o najwyżej do czyszczenia szaletów miejskich…no sorrki!!!!!?

      Reply
  • 19 sierpnia 2017 at 11:34
    Permalink

    To jest ta kobieta,co hajlowała w Sejmie

    Reply
  • 15 września 2017 at 17:32
    Permalink

    Jelopy prawicowe .. 🙂
    Postaw w merytorycznej dyskusji o aspektach prawa dude i kamilke i duda okaze sie prawniczym przyglupem
    Wiem ze wam to nie siedzi w tych konserwowo-patriosrycznych dynkach, ale bezposrednia dysputa / debata obnazy niewiedze DudoDlugoPisa

    Reply
  • 22 września 2017 at 20:48
    Permalink

    Co to za ,,idiota ,, napisał po 1 Tusk nie ma szans i nawet go nie wystawia kto by na niego głosował ?? kilka tys idiotów by sie znalazło ale to nie wystarczyło a co do pani Kamili to chyba sprawdzacie jak społeczenstwo by przyjeło ta kandydature smiech na sali dla wiekszosci
    Miał być Biedroń ale on tez nie mam takiego poparcia czyli wychodzi na to ze lewica w tyłku.

    Reply