Mroczna wizja APOKALIPSY się spełnia? Oto fakty, które wskazują na nadchodzący koniec! [WIDEO]

Temat końca świata poruszany był już wiele razy, zagrożenia z kosmosu, proroctwa, apokalipsa. Wizje apokaliptycznego końca świata mieli także wielcy Św. kościoła katolickiego Św. Ojciec Pio i Św. Siostra Faustyna.

Św.Ojciec Pio- Należał do zakonu kapucynów, powszechnie znany jako stygmatyk, naznaczony był na boku, stopach oraz dłoniach. 15 stycznia 1957  miał objawienie zobaczył Jezusa który powiedział mu o tym jaka zagłada czeka świat, a także o jej następstwie.

– Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów. Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach, godzina mego przyjścia jest bliska, ogniste strumienie będą spadać na ziemię. – Mówił w przesłaniu Chrystus

 

Chrystus powiedział także, o trzęsieniach ziemi, powodziach, piorunach w różnych krajach. Apokalipsa rozpocznie się w mroźną noc, potrwać ma to 3 dni i 3 noce, będzie to dowód na istnienie Boga. Trzecia noc ma przynieść spokój, ziemię odwiedzą aniołowie w ludzkich ciałach.

W widzeniu Ojca Pio. Jezus powiedział mu także o wojnach które nawiedzą ludzkość:

 

 – Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą…

…CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ FILM!…

Jeden komentarz do “Mroczna wizja APOKALIPSY się spełnia? Oto fakty, które wskazują na nadchodzący koniec! [WIDEO]

  • 28 lipca 2017 at 21:23
    Permalink

    Tak wypełnia się ,a co nie wiedzieliście?tak weźcie se nowy testament i przeczytajcie kim jesteście ,jesteście tym babilonem ,wszetecznicą itd.a na waszych czołach widnieje napis TAJEMNICA i wszystkie wasze miasta zostaną zniszczone ,smok to chiny oj będzie się działo ,główne miasto babilonu zniknie z ziemi czyżby to był ..

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >