ZEMSTA byłego pracownika McDonald’s! Wrzucił do sieci zdjęcia z zaplecza… OBRZYDLIWE! [FOTO]

Lubisz czasem zjeść coś w McDonald’s? To koniecznie czytaj do końca. Po tym jak obejrzysz wszystkie zdjęcia zawarte w tym artykule, na pewno będziesz szerokim łukiem omijał tą sieć Fast Foodów.

Były pracownik w ramach zemsty na swoim byłym pracodawcy, wrzucił na Twittera zdjęcia z zaplecza, oraz pokazał jak wygląda to “pyszne” jedzenie jeszcze przed przygotowaniem.

Fotografie przyprawiają o wymioty.

Najlepsze lody…

Zielona maź w maszynie do lodów? Żaden problem! I tak będziesz zajadał ze smakiem. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. To nie jedyna obrzydliwość jaką fundują nam restauracje.

Mężczyzna pokazał jak wygląda jedzenie wyjęte prosto z chłodni. Zaręczamy, że gdybyście zobaczyli je najpierw w takiej postaci – nie ruszylibyście już więcej cheesburgera.

– Skoro już ujawniam informacje o McDonald’s, mogę wam pokazać, co wy właściwie jecie. Świeżo z zamrażarki – napisał były pracownik McDonalds.

Dalsze “wspaniałości” zawarte w galerii skutecznie zniechęciły nas do śniadania…

…ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ…

Jeden komentarz do “ZEMSTA byłego pracownika McDonald’s! Wrzucił do sieci zdjęcia z zaplecza… OBRZYDLIWE! [FOTO]

  • 21 września 2017 at 22:46
    Permalink

    my w mc donalds sikaliśmy do shaków i lodów. Mięsa z mcdonalds do tej pory nie jem ze względu na to co widziałem jak podnosił się grill. mięsa do hamburgerów nie chciał jeść mój pies – jadł za to z kurczaka ale tylko ugotowane. itp itd
    Mógłbym opowiedzieć wiele

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >