Po latach odtajniono akta związane z zamachem na Kennedy’ego! Zeznania oficera KGB!

Narodowe Archiwa USA odtajniły ponad 400 niepublikowanych dokumentów ze śledztw CIA i FBI w sprawie zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Wśród 441 dokumentów znajdują się 17 plików audio z przesłuchań byłego oficera KGB Jurija Nosenko, który pół roku po zabójstwie prezydenta uciekł do Stanów Zjednoczonych. 


Jedno z pytań, na które odpowiedział dotyczyło pobytu Lee Harveya Oswalda w Związku Radzieckim. Nosenko twierdził, że był odpowiedzialny za notatki KGB o Oswaldzie.

Wśród dokumentów znajdują się też informacje o śledztwie ws. morderstwa Martina Luthera Kinga Jr., który został zabity w 1968 roku.

Według uchwały z 1992 roku Archiwa Narodowe muszą opublikować wszystkie dokumenty dotyczące morderstwa JFK do końca tego roku.

John F. Kennedy zginął 22 listopada 1963 roku w Dallas. Podczas jazdy samochodem z odkrytym dachem został kilkukrotnie postrzelony w szyję i głowę. Zmarł z głową na kolanach swojej żony Jackie.

Według śledczych za zabójstwem stał…

…CZYTAJ DALEJ…

 

Jeden komentarz do “Po latach odtajniono akta związane z zamachem na Kennedy’ego! Zeznania oficera KGB!

  • 26 lipca 2017 at 11:11
    Permalink

    prawda jest jedna ZABIŁY GO WSZYSTKIE TAJNE STOWARZYSZENIA .I dla CIA i dla KGB NAKAZANO zlikwidować zagrożenie,bo cały ich misterny plan mógł by spalić na panewce,dodam że cały związek sowiecki był tworem tych właśnie tajnych stowarzyszeń z pod znaku piramidy babilonu ,jeszcze zostały im się 3 kraje ,one nie są święte i też należą do osi zła smok ,tak więc rodzina Kennedich została wymordowana i brały w tym udział CIA i jak widać KGB..oni wszyscy lubią mordować to jedna i ta sama bestia,DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.Miłego dnia wszystkim.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >