“Korytarze humanitarne” czyli kto chce podpalić Polskę? Piąta kolumna w Kościele Katolickim? [WIDEO]

Od dłuższego już czasu słyszymy o tzw “korytarzach humanitarnych”, ale o co tutaj naprawdę chodzi i komu zależy by właśnie takim działaniem zniszczyć Polskę? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że do tego zbrodniczego procederu przykłada rękę kler Kościoła Katolickiego.

Korytarze humanitarne to ratunek dla uchodźców? Oczywiście to kompletna bzdura. Korytarze humanitarne to celowe działanie, które ma na celu podpalić Polskę i sprowadzić tu islamskich imigrantów, którzy zaleją swoją chorą doktryną polityczną nasz kraj.

Największą zbrodnią jest stręczenie Polakom islamu…

Coraz częściej słyszymy głosy zdrajców, którzy chcą tu do nas sprowadzić islamskich imigrantów. Najprawdopodobniej ktoś wcześniej przyjął potężne łapówki a teraz po zmianie rządu w Polsce musi się z tego wywiązać. Dokładnie z tego co obiecał, czyli ulokowanie w Polsce rzeszy muzułmańskich imigrantów, którzy mają realizować plan na islamizację Polski. Tą zbrodniczą doktrynę stręczy również – niestety kościół katolicki, który próbuje wjechać Polakom na ich duchowość i wyrzuty sumienia. Jednak Polacy nie są głupi i odrzucają tego typu retorykę. Chcą być prawdziwymi katolikami a nie dziwadłem, który nie zna swojej tożsamości, religii czy obyczajów.

Polacy myślą racjonalnie i nie dadzą sobie wciskać zbrodniczej ideologii jaką jest islam. Chcą bezpieczeństwa dla siebie i swoich rodzin.

Skąd taka retoryka niektórych biskupów?

W kościele katolickim jak i w wymiarze sprawiedliwości nie było…

…CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ FILM…

Jeden komentarz do ““Korytarze humanitarne” czyli kto chce podpalić Polskę? Piąta kolumna w Kościele Katolickim? [WIDEO]

  • 27 lipca 2017 at 08:08
    Permalink

    Niech idą walczyć o swoje kraje u siebie ci uchodźcy.Moi przodkowie i ich krewni nie opuścili Polski,walczyli o nią.Dlatego ja nie rozumiem czemu oni nie walczą o swoje kraje u siebie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >