WAŻNE! Przełomowa zapowiedź podczas przemówienia Beaty Szydło!

Ze względu na okoliczności i wciąż nie ustającą burzę polityczną jaka rozpętała się nad trzema flagowymi ustawami Prawa i Sprawiedliwości, wczorajszy dzień obfitował w mocne deklaracje i orędzia najważniejszych osób w państwie.

Beata Szydło wygłosiła przemówienie, po którym zarówno opozycja jak i jej zwolennicy nie powinni mieć żadnych wątpliwości.

Premier oznajmiła, że mimo weta, PiS nie zamierza się cofać. Chcą mimo wszystko zrealizować swój cel.

– Chcemy dialogu i współpracy, ale nie zrezygnujemy z trzech postulatów, bez których głęboka reforma sądownictwa się nie uda, nie cofniemy się – powiedziała Beata Szydło i dodała:

“Trzeba słuchać głosów zwykłych Polaków. To postulaty, z których nie zrezygnujemy PiS w demokratycznych wyborach uzyskało większość, stworzyło rząd, którego pracami mam zaszczyt kierować. Dzisiejsza decyzja pana prezydenta mogła być niesprawiedliwa dla tych, którzy czekają na dobrą zmianę.

Dlatego tym bardziej jesteśmy winni być dzisiaj jednością. Nie możemy ulegać naciskom ulicy i zagranicy. Musimy zrezygnować ze swoich osobistych i politycznych ambicji, a skupić się na tym, czego Polacy oczekują”

Co ciekawe, jej orędzie było emitowane jednocześnie z przemówieniem Andrzeja Dudy.

Dalej Beata Szydło wystosowała apel do wyborców, który wymusza postawienie pytania… Czy to otwarta “wojna” polityczna pomiędzy prezydentem a Prawem i Sprawiedliwości?:

– Mamy stabilną większość. Nie ulegniemy naciskom, zrealizujemy nasz program. Łączy nas wspólny cel, jakim jest silna, nowoczesna i sprawiedliwa Polska. Dlatego…

…CZYTAJ DALEJ…

Jeden komentarz do “WAŻNE! Przełomowa zapowiedź podczas przemówienia Beaty Szydło!

 • 25 lipca 2017 at 12:43
  Permalink

  Calkowita racja, to cos wiecej niz 2X PUCZ !!!
  TYM RAZEM PAD ZDRADZIL, FARYZEUSZ !!! Co z Gowinem ??? Hanba zdrajcom !!! I znów gówno jak w 1989, 90, 91, 92….
  Skoro taki mądry to mógł podpisać i za 2 miesiące wnieść te swoje ustawy – a w tym czasie może wreszcie zostałoby posprzątane w sądach i nie tylko. Pewnych ludzi trzeba było na pysk wywalić bo służą wszystkim tylko nie Polsce, tak, jak służyli komunistom i sowietom.
  Niestety… już raz przerabialiśmy grubą kreskę i pokojowe przekazanie władzy. Dawna władza pływa sobie w pieniądzach i śmieje się z nas – tak, przekazali władzę, tyle że jest to gówno nie władza. Gdy oni rządzili mogli robić wszystko, dziś rządzący muszą sie użerać z “opozycją”, prezydentem, zdrajcami opłacanymi przez Sorosa i innych. Wtedy można było komuś kto przeszkadzał posłać kulę w łeb, dzisiaj – sądy czekają, żeby “prowadzić sprawę długo i dociekliwie”.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >