Petycja o delegalizację wszystkich fundacji G. Sorosa w Polsce po instrukcji obalenia rządu B. Kramka!

Głośna jest obecnie sprawa Bartosza Kramka, Prezesa Rady Fundacji Otwarty Dialog, który publicznie nawołuje do obalenia rządu w Polsce. Kramek upublicznia instrukcję obalenia rządu w artykule pt. “Niech państwo stanie: wyłączmy rząd”. Kramek jest prywatnie mężem Ukrainki, Lyudmyly Kozlovskiej, widocznej na zdjęciach poniżej w towarzystwie George’a Sorosa.

 

W sieci w związku ich działalnością pojawiła sie petycja o delegalizację działalności jego fundacji np. Refugees Welcome Polska, Hejt Stop, Fundacja Batorego etc. na terenie naszego kraju. Poniżej można zobaczyć także zdjęcie Pana Kramka w towarzystwie Adama Michnika, redaktora naczelnego “Gazety Wyborczej” również sponsorowanej przez Sorosa. Petycję można podpisać po kliknięciu na link zamieszczony u dołu artykułu.

 

Chcemy prawnej delegalizacji fundacji stworzonych i finansowanych przez G.Sorosa na terenie Polski, jako zagrażających fundamentom polskiej tradycji, kultury, historii oraz chrześcijańskiej tożsamości narodowej.
– piszą autorzy petycji

Petycję podpisać można TUTAJ

Bartosz Kramek zamieścił następujące punkty mające doprowadzić do destabilizacji państwa, dokładnie 16 punktów:

1. Po pierwsze – mimo wszelkich różnic – konieczna jest ścisła współpraca i koordynacja szeroko rozumianych środowisk opozycyjnych i obywatelskich, którzy stworzą wspólną strukturę służącą podejmowaniu
kluczowych decyzji i wyłonią spośród siebie oficjalną reprezentację. Na Majdanie taką platformą była po części Rada Majdanu i Sztab Sprzeciwu Narodowego. U nas może to być Front Demokratyczny, w ramach którego zostaną powołane odpowiednie, tematyczne zespoły zadaniowe odpowiedzialne za….

Jeden komentarz do “Petycja o delegalizację wszystkich fundacji G. Sorosa w Polsce po instrukcji obalenia rządu B. Kramka!

  • 24 lipca 2017 at 19:03
    Permalink

    Strona z podpisami nie wyrabia, 30 osób jednocześnie a odzew widać dużo większy 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >