Ryszard Petru “zwęszył” biznes! Znalazł nowy sposób na finansowanie partii. Prawica umiera ze śmiechu!

Po kompromitującym filmiku, na którym Ryszard Petru walczy o mikrofon, lider Nowoczesnej zaliczył kolejną wpadkę. Polityk postanowił wykorzystać demonstrujących w celu zreperowania budżetu partii, który świeci pustkami.

Pod pretekstem walki ze zmianami w sądownictwie w sprytny sposób postanowił zasilić finanse partii. Rano rozesłał prośby o wpłaty, w których pisze:

Prosimy was: wesprzyjcie nas walczmy wspólnie o taki kraj, w którym będą szanse i miejsce dla każdego” – zaapelował Petru.

Wiadomości do demonstrujących były rozsyłane z oficjalnego konta Nowoczesnej. Treści wiadomości były zatytułowane „w obronie demokracji” pomimo że o demokracji w mailach się nie mówi.

Doszliśmy do momentu, w którym władza dokonuje zamachu na niezawisłość polskich sądów, uderzając tym samym w podstawowe prawa każdego z nas. Uderza to również w demokratyczne zasady i wartości, o które przez dekady walczyli polscy opozycjoniści, wspierani przez miliony Polaków. Wśród nich być może jesteście Wy lub Wasi bliscy „– pisze Petru

Dzisiaj na nas, posłach Nowoczesnej i wszystkich obywatelach wierzących w wolność i szacunek dla prawa, spoczywa ….

…CZYTAJ DALEJ…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >