Wpis stacji TVN wywołał wielką BURZĘ wśród internautów. Ponownie przesadzili! [FOTO]

Od dnia wczorajszego w Polsce przebywają księżna Kate oraz książę William,  którzy przybyli do naszego kraju na dwa dni.  W tym czasie książęca para zdążyła się już spotkać z prezydentem Andrzejem Dudą oraz pierwszą damą – Agatą Kornhauser Dudą.  Książę William oraz Księżna Kate spotkali się również z kombatantami powstania warszawskiego.  W dniu dzisiejszym wybrali się oni na wycieczkę po Gdańsku,  gdzie według mało wiarygodnych informacji mają się również spotkać z Lechem Wałęsą.

Całą wizytę gości z Królestwa Wielkiej Brytanii na bieżąco monitoruje telewizji TVN. W pierwszej relacji z tej wizyty,  która została zamieszczona na facebookowym profilu kanału TVN24 możemy przeczytać następującą treść:

– George nie chciał rozmawiać z polską delegacją, która witała jego rodzinę na lotnisku, przebierał nogami i pokazywał, jak bardzo się nudzi. – Tak reakcje wnuka Elżbiety II po wyjściu z samolotu określili dziennikarze TVN.

Podpis ten spotkał się z dużą falą krytyki ze strony internautów,  którzy zarzucali stacji szukanie sensacji na siłę.

– Co mnie to???? Czy ten chłopiec ma wpływ na moje życie ??? Jak najmniej takich pseudo informacji proszę TVN24 – Stwierdził pan Patryk.

Ja pierdziele. Sensacja godna stacji. Dziecko nie chciało się przywitać. To się porobiło. News na pierwsze strony.??? – Podsumował inny użytkownik facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >