Imigranci trafili na Polaków w Calais. To nie mogło się inaczej skończyć! [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło we francuskim porcie Calais. Od dłuższego czasu mało docierało do nas wieści z tej miejscowości – a to z powodu likwidacji obozu nielegalnychimigrantów na jej peryferiach. Podczas ubiegłorocznych wakacji chociaż raz na tydzień ujawniano informacje o jakimś incydencie, którego sprawcami byli uchodźcy, w nocy wręcz polujący na ciężarówki, przejeżdżające pobliską trasą.

Mimo, iż obozu nie ma już od kilku miesięcy, to problem z imigrantami jednak wciąż pozostaje sprawą aktualną. Przekonali się o tym polscy kierowcy ciężarowi. Jednemu z nich imigranci uszkodzili plandekę na naczepie, co bardzo rozzłościło naszych rodaków.

Mężczyźni postanowili osobiście wymierzyć sprawiedliwość imigrantom, którzy stawali się coraz bardziej agresywni wobec rozgoryczonych całym zajściem Polaków. Po chwili jeden z dwóch czarnoskórych mężczyzn leżał na ziemi z powodu silnego uderzenia, jakie otrzymał od najbardziej krzepkiego Polaka.

Sprawę można było załatwić w sposób bardziej pokojowy, na przykład wzywając na miejsce odpowiednie służby – ale jak widać emocje wzięły górę.

źródło: youtube.com

4 komentarzy do “Imigranci trafili na Polaków w Calais. To nie mogło się inaczej skończyć! [WIDEO]

 • 18 lipca 2017 at 13:41
  Permalink

  Ta inaczej rozwiązać ciapatym dupe służby by lizały jebać ich

  Reply
 • 18 lipca 2017 at 13:50
  Permalink

  Prawidłowo …CZEGO TAM SZUKALI?? pomimo fali zgłosze o tym co sie tam dzieje nikt nie interweniuje i kierowcy sa zdani sami na siebie…

  Reply
 • 18 lipca 2017 at 14:02
  Permalink

  I bardzo ładnie. Polacy górą!!!

  Reply
 • 18 lipca 2017 at 20:05
  Permalink

  Niby jak wezwac odpowiednie sluzby? Przeciez nie przyjezdzaja do takich zajsc:/ dobrze zrobil

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >