Petru wzywa obce siły do interwencji w Polsce! Czy to już jawna zdrada?! [WIDEO]

WIDEO ZNAJDUJĘ SIĘ PONIŻEJ!

Ryszard Petru podczas wczorajszej konferencji prasowej zaapelował do władz Komisji Europejskiej,  Rady Europy oraz Komisji Weneckiej,  a również państw członkowskich Unii Europejskiej o interwencję w pogarszającej się sytuacji politycznej w Polsce.

Zdaniem Petru oraz innych ugrupowań wchodzących w skład totalnej opozycji,  w Polsce mamy do czynienia z ograniczeniami wszelkich swobód wynikających z demokratycznego ustroju państwa.

Opozycja jest zaniepokojona zmianami w polskim sądownictwie,  które w najbliższym czasie ma wdrożyć w życie obecny rząd Prawa i Sprawiedliwości.  Sam minister sprawiedliwości i prokurator generalny – Zbigniew Ziobro podkreśla,  iż reforma sądownictwa była jedną z obietnic wyborczych Zjednoczonej Prawicy, która była podawana do opinii publicznej jeszcze długi czas przed wyborami.

Opozycja grozi,  że zrobi wszystko, aby ustawa nie została wprowadzona w życie. Platforma Obywatelska jest gotowa w tym celu przeprowadzić pucz,  który miałby sparaliżować na długi czas pracę polskiego parlamentu.

źródło: facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >