Cezary Pazura zdradził co ZNISZCZYŁO jego karierę! “To był wielki błąd”…

Cezary Pazura bez wątpienia należy do grona najlepszych polskich aktorów, od lat jest uwielbiany przez widzów, którzy znają na pamięć wszystkie jego kultowe komediowe role.

Jednak mimo ogromnego dorobku filmowego aktor od kilku lat zniknął ze szklanego ekranu, w mediach pojawia się okazjonalnie, nie widać go również w popularnych produkcjach filmowych.

Aktor, który w latach 90 grał w najlepszych polskich filmach, od dłuższego czasu nie może wrócić na szczyt. Jaki jest tego powód? Artysta w rozmowie z Twoim Stylem przyznał, że wciąż pokutuje za kilka błędnych decyzji:

Ja od ponad 10 lat nie zagrałem znaczącej roli w żadnym porządnym filmie. A tu wszystko swędzi, żeby grać. Patrzę na Johnny’ego Deppa czy Brada Pitta – moi rówieśnicy. I grają! Myślę: kurde, w najlepszym okresie życia nie mam roboty? Staram się jednak mieć dystans – mówi Pazura w rozmowie z miesięcznikiem.

Cezary Pazura uważa, że głównym powodem braku propozycji zagrania u ulubionych reżyserów jest brutalna walka w środowisku aktorskim. Wielu młodszych kolegów po fachu nie uznaje żadnych kompromisów i dla angażu zrobi wszystko. Pazury, wreszcie zrozumiał, że jego wcześniejsza walka z brukowcami przysporzyła mu więcej problemów niż korzyści.

Docierały do mnie informacje, że jak robię kabaret, to dla aktorskiego wizerunku źle. Zaszkodziła mi też wojna z tabloidami. Błąd, z koniem nie ma co się kopać – dodał na koniec.

Jak myślicie, czy Cezary Pazura wróci jeszcze na szczyt swojej sławy? Czy pomoże mu w tym rola w najnowszej produkcji Juliusza Machulskiego Volta?

 

Pikio/Jastrzabpost

Foto: Wikimedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >