To nagranie z Putinem robi w sieci furorę! Ochroniarz nie dał sobą pomiatać! (WIDEO)

W sieci na popularnym serwisie YouTube pojawiło się nagranie z minionego szczytu G20. Na filmie widzimy Władimira Putina w towarzystwie ochroniarzy. To własnie oni są bohaterami tej scenki. Internauci komentują i podbijają wideo. Nie którzy drwią, inni chwalą “niezłomność” bodyguardów. 

Z taką ochroną przywódca Kremla może czuć się bezpieczny. Cała akcja dotyczyła prozaicznej czynności jaką jest…wejście zaproszonych na G20 przez główne wejście. Wszyscy ochroniarze głów państw zostali poproszeni o wejście bocznymi drzwiami. Ludzie Putina, zareagowali jednak w taki sposób, że nie było dalszej dyskusji…

Ochroniarze “cara” Rosji nie chcieli odstąpić go na krok. W momencie, gdy jeden z nich został poproszony o wejście na teren budynku bocznym wejściem, wymownym i stanowczym gestem dłoni dał do zrozumienia, że nie ma takiej możliwości. Nie zastosował się do instrukcji.

Wśród komentarzy internautów, jakie widzimy pod filmem często przejawia się jedno stwierdzenie. Ochroniarze Putina nie dają sobą pomiatać. Wiedzą jaką rolę pełnią ochraniając głowę swojego państwa.

– Jaki pan, taki kram – skomentował nagranie jeden z internautów.

Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >