Jerzy Urban OSTRO przesadził! Podsumował miesięcznicę smoleńską! 7 sekund, które WKURZYŁO zwolenników PiS!

Jerzy Urban znany jest w ostatnim czasie z tego, że wciąż uciekając się do najgorszych, wręcz rynsztokowych metod podsumowuje zarówno obóz rządzący jak i wszystkich jego zwolenników. Tym razem wziął się za zwolenniczki PiSu i miesięcznicę smoleńską… Film umieścił na YouTube. 

Widzimy Jerzego Urbana w damskich ciuszkach, odgrywa rolę kobiecą… karykaturę kobiety, która trzyma w rękach test ciążowy. Do tego krótki komentarz skrajnie wkurzający wszystkich zwolenników PiS.

– Jest dziesiąty, a ja jeszcze nie dostałem miesięcznicy – mówi na filmie Jerzy Urban.

I ponownie jak to w Polsce, są tacy co się cieszą z tego pożal się Boże wystąpienia i chwalą Urbana za “poczucie humoru”. Jednak na całe szczęście większość osób głośno protestuje i staje w obronie godności kobiet, które popierają Prawo i Sprawiedliwość.

Pod filmem ukazało się mnóstwo komentarzy internautów. Doskonale widać w nich jak bardzo podzielony jest naród. Najsmutniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że tylko i wyłącznie by dopiec PiSowi popierają zatwardziałego komunistę, który niejednokrotnie popierał i bronił zbrodniarzy w milicyjnych mundurach, mordujących za czasów Polski Ludowej opozycjonistów….

– Kończ Urban, wstydu oszczędź! – to i tak jeden z delikatniejszych komentarzy jakie możemy znaleźć pod filmem…

źródło: YouTube/Pikio

2 komentarzy do “Jerzy Urban OSTRO przesadził! Podsumował miesięcznicę smoleńską! 7 sekund, które WKURZYŁO zwolenników PiS!

 • 11 lipca 2017 at 14:00
  Permalink

  Urban to pojeb nie dostaniesz nic 🙂 Emerytura przysługuje Polakom …Pierdolcy niczym Ty czy Michnik mogą zdychać z głodu

  Reply
 • 15 lipca 2017 at 08:59
  Permalink

  kto jeszcze zwraca uwagę na tego starego sklerotyka i onanistę?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >