Pierwsza WPADKA podczas wizyty Donalda Trumpa! Na Pałacu Kultury wyświetlili obrażający go napis! [WIDEO]

Od początku wiadomym było, że w Polsce nie wszyscy cieszą się z wizyty Donalda Trumpa w stolicy. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, która miała na celu pokazać przywódcy jednemu z najpotężniejszych miast, że nie jest u nas mile widziany przynajmniej przez tą jedną grupę ludzi. Sprawcą zamieszania jak się okazało – jest organizacja Greenpeace Polska.

Na Pałacu Kultury i Nauki, z pomocą projektowa, wyświetlili ogromny napis “No Trump, Yes Paris”.

– Z okazji przyjazdu prezydenta Trumpa przygotowaliśmy specjalne powitanie – oznajmili w prześmiewczym tonie członkowie organizacji.

Greenpeace protestuje przeciwko polityce Stanów Zjednoczonych i samego Donalda Trumpa. Chodzi tu przede wszystkim o decyzje i działania jakie mocarstwo popełnia w sprawie klimatu.

Nazywają ją polityką antyklimatyczną. Aktywiści Greenpeace przypominają, że USA wycofało się z porozumienia paryskiego, które dotyczyło właśnie ochrony klimatu na Ziemi.

Nie obyło się bez wpadek po stronie Greenpeace, bowiem działacze na wyświetlenie hologramu wybrali tą stronę budynku, której Donald Trump nie miał szans zobaczyć. Trasa przejazdu prezydenta biegła z drugiej strony budynku. Pewnym jest, że i tak się dowie o tej prowokacji chociażby z relacji mediów.

Donald Trump tuż po odbyciu wizyty w Polsce, będzie kierował się od razu do Hamburga na szczyt G20.

wSedno24.pl

Pikio/YouTube

 

9 komentarzy do “Pierwsza WPADKA podczas wizyty Donalda Trumpa! Na Pałacu Kultury wyświetlili obrażający go napis! [WIDEO]

 • 6 lipca 2017 at 11:05
  Permalink

  poj*bańce z greenpeace!!!

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 11:31
  Permalink

  “Od początku wiadomym było, że w Polsce nie wszyscy cieszą się z wizyty Donalda Trumpa w stolicy. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, która miała na celu pokazać przywódcy jednemu z najpotężniejszych miast,”

  ALBO NACZELNY JEST DEBILEM ALBO POSYPIA SIE ZWOLNIENIA:)))))
  “NAJPOTEZNIEJSZYCH MIAST”
  :))))))))

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 11:41
  Permalink

  Greenpeace to organizacja terrorystyczna i banda kretynów w jednym.

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 11:42
  Permalink

  Kto to wypisuje. To chyba przywodca jednego z najpotezniejszych panstw a nie miast. Nie czyta nikt tego drugi raz przed wstawieniem.

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 11:46
  Permalink

  teraz niech służby znajdą cwaniaka co soti za tym napisem i pociągnie do odpowiedzianosci za dzialanie na szkode wizerunku panstwa

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 12:36
  Permalink

  Stosowanie zielonych i niebieskich laserów wprost na okna pomieszczeń, w których mogą znajdować się ludzie jest nielegalne ponieważ KAŻDY zielony i niebieski(oraz niektóre czerwone) laser szkodzi zdrowiu oczu lub powoduje ślepotę. Ciekawe co im zrobią. ? Bo jak ktoś się będzie skarżył na wzrok. To operacje będą bardzo kosztowne… A jest to dywersja w swoich celach i w miejscu gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę mają nasze zdrowie…

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 12:55
  Permalink

  Jasno widać to, o czym już mówiono i pisano: Greenpeace nie jest organizacją ekologiczną tylko polityczną, wręcz bojówką lewicową. Ich żródło finansowania jest znane, pieniadze Sorosa są drogowskazem. Wielokrotnie zwracałem się do nich o pomoc w rzeczywistych problemach ekologicznych mojego regionu i nikt się tym nie zainteresował. Cechują się za to wyjątkową skutecznością w wyłudzaniu pieniędzy od inwestorów.
  Nie mają mojego poparcia.

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 18:01
  Permalink

  Ciekawe ze ta Ameryka to miastem sie stała kurde.
  Pozdrawiam stwórcę artykułu, musialbyc naprawdę mocno nawalony.

  Reply
 • 6 lipca 2017 at 23:28
  Permalink

  Mówi się, pisze też, “tę”, a nie “tą stronę budynku”. To tak, by nie uczyć błędów. Poza tym, to nie żadna prowokacja, może prowokująca prawda, ale nic poza tym.
  I to, by było na tyle

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >