Zwyrodnialcy! Skuli 4-latka i maltretowali go w NIEWYOBRAŻALNY sposób! Policjanci dokonali przerażającego odkrycia…

Policjanci z Meksyku dokonali przerażającego odkrycia. W jednym z domów w stolicy znaleźli zmaltretowanego 4-latka. Chłopiec był skrępowany łańcuchem, wyglądał na wyraźnie niedożywionego, a jego całe ciało było pokryte ranami. O torturowanie malca podejrzani są jego krewni.

Czteroletni Andrew padł ofiarą okrutnych tortur bezdusznych dorosłych. To krewni malca, Juan Carlos Loaeza i Olivia Castro, są podejrzani o znęcanie się nad dzieckiem. Policjanci znaleźli chłopca w jednym z domów w północnych rejonach miasta Meksyk. Dziecko było w ciężkim stanie, skatowane i skrajnie niedożywione.

W szpitalu ustalono, że chłopiec ma na imię Andrew. Dziecko było wielokrotnie przypalane papierosami i bite w głowę. W tej sprawie zostali zatrzymani krewni dziecka, jednak nie przyznają się do tego, aby to oni mieli tak dotkliwie znęcać się nad malcem. Powiedzieli, że opiekowali się 4-latkiem pod nieobecność jego ojca.

Dochodzenie w sprawie torturowania chłopca zostało rozpoczęte, kiedy Victor Hugo Lobo, szef urzędu ochrony dzieci, otrzymał anonimowe pismo zawierające szczegółowe informacje o chłopcu. Lobo przyrzekł, że sprawcy zostaną ukarani. Jak na razie nie wiadomo, czy ojciec chłopca został aresztowany.

źródło: SE/DailyMail

Jeden komentarz do “Zwyrodnialcy! Skuli 4-latka i maltretowali go w NIEWYOBRAŻALNY sposób! Policjanci dokonali przerażającego odkrycia…

  • 5 lipca 2017 at 10:38
    Permalink

    “Lobo przyrzekł, że sprawcy zostaną ukarani.”
    Hehehehe, jak Lobo, to juz im współczuję ;P

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >