13-latka zbiorowo zgwałcona przez imigrantów na hiszpańskiej plaży!

13-letnia dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu na jednej z hiszpańskich plaż. Dokonała tego grupa nastolatków, prawdopodobnie marokańskiego pochodzenia.

Dramat miał miejsce w hiszpańskim Alicante podczas święta San Juan. Na tamtejszej plaży odbywał się festiwal zorganizowany z okazji święta, podczas którego Hiszpanie witają lato.

Grupa próbowała napaść także na drugą dziewczynkę. Jej krzyki wzbudziły zainteresowanie osób będących niedaleko. W porę zjawił się jej ojciec i zadzwonił po policję. Funkcjonariusze aresztowali nastolatków. Były to osoby między 13. a 15. rokiem życia. O tym, że to Marokańczycy mówili świadkowie – podaje “The Olive Press”.

Grupa dokonała tam także rabunków. Uczestnicy festiwalu opowiadali, że nastolatkowie krążyli między ludźmi i polowali na torby, a także na telefony komórkowe.

San Juan to ważne dla Hiszpanów święto. Każdego roku w nocy z 23 na 24 czerwca w wielu miejscowościach świętuje się najdłuższy dzień w roku i rozpoczęcie wakacji. Rozpalając na plażach ogniska symbolicznie pali się wszystkie złe rzeczy, które miały miejsce w ciągu roku.

źrodło: o2.pl

Jeden komentarz do “13-latka zbiorowo zgwałcona przez imigrantów na hiszpańskiej plaży!

  • 27 czerwca 2017 at 15:31
    Permalink

    Oni są tacy sami jak ty goju… uwierz nam, niczym się nie różnią.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >